Drogéria Domácnosť WC WC misa

Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 21.8.2024

Viac o produkte Bref Duo Aktiv Lemon závesný košík do WC s gélovou náplňou, vôňa citróna 50ml

Závesný plastový košík do WC s dvojzložkovou gélovou náplňou pre hygienickú čistotu a sviežu vôňu. Prvá komora obsahuje silný čistič toaliet pre odstránenie špiny. Druhá komora obsahuje látky, ktoré rozpúšťajú vodný kameň a hrdzu.

• Zabraňuje usazdovaniu vodného kameňa a nečistôt
  • Dáva oplachovej vode čerstvú modrú farbu
  • Až o 100 % viac sviežosti s každým spláchnutím v porovnaní s tuhými WC blokmi Bref
  • čistí toaletu
  • odstraňuje nečistoty a vodný kameň
  • uvoľňuje dlouhotrvajúcu vôňu

Návod na použitie: Vložte náplň do košíčka tak, aby zapadla a po spotrebovaní vymeňte za novú.

Zloženie: 15-30% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, Parfémy (Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool).

Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.
Upozornenie: Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje, eucalyptol, geranyl acetate, methylundecanal, terpinolene, nerol. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Značka: Bref

Množstvo v balení: 1 Ks