Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Super Minds Super Minds Level 6

Učiteľská sada: Cambridge
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,34 bodov

Viac o produkte Super Minds Level 6 Teacher's Resource Book +Audio CD (Puchta, H.)

Teacher´s Book Resource Book pre Level 6 je pracovná pomôcka pre učiteľov. Obsahuje pracovné listy pre študentov zamerané pre rozšírenie slovnej zásoby a zdokonalenie gramatiky anglického jazyka. Žiaci základných škôl si precvičovaním nadobudnutých vedomostí zaujímavou formou obľúbia hodiny angličtiny pripravené podľa kurzu Super Minds.

Kurz je spracovaný pre žiakov základných škôl vo veku od 6 do 12 rokov, aby si zlepšovali pamäť, koncentráciu a kreativitu. Super Minds je zameraný na podporu interaktivity žiakov a rozvíjanie kognitívnej stránky. Zároveň tento kurz predstavuje prípravu na detské skúšky YLE. Každá lekcia obsahuje prvky kritického myslenia, nácvik výslovnosti, dôraz na čítania a písanie s ohľadom na integrovaný sylabus YLE.

Študenti si okamžite zamilujú pracovné aktivity a cvičenia spojené s fyzickou činnosťou. Tie sú navrhnuté tak, aby podnietili predstavivosť a aby učili angličtinu zábavnou a hravou formou, ktorá zanechá v študentoch príjemné zážitky.

Výhody dyslexie
Spev siren

Super Minds Level 6 Teacher's Resource Book +Audio CD (Puchta, H.)Hurá na prázdniny Opakovanie 4. ročníka (Puchta, H.)