Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk (Maturita) Solutions Third Edition Solutions Third Edition Advanced

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

Vydavateľstvo: Oxford University Press
EAN: 9780194209076
Typ tovaru: Prístupový kód
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,77 bodov

Viac o produkte Maturita Solutions, 3rd Edition Advanced Classroom Presentation Tool (for Workbook)

Nový komponent Classroom Presentation Tool nahradil nahradil Maturita Solutions, 3rd Advanced iTools

Pokyny na prácu s CPT na stiahnutie

So stopercentne novým obsahom ponúka tretia edícia Solutions, najpredávanejšieho kurzu pre stredné školy od Oxfordu, odskúšanú a dôveryhodnú metodológiu, ktorá spolu s čerstvým a rozmanitým materiálom vyvolá záujem študentov a dovedie ich k úspechu.

Najobľúbenejší kurz AJ pre tínedžerov od Oxford University Press je teraz k dispozícii v treťom vydaní. Poskytuje nový a vzrušujúci obsah, ktorý je vyhotovený s použitím úspešnej metodiky z predchádzajúcich vydaní.

Tretia edícia Solutions ponúka úplne nové učebné osnovy a posluchové cvičenia, rovnako ako cvičenia slovnej zásoby, ktorými si študenti rozšíria komplexné vedomosti a slovnú zásobu, vďaka čomu budú sebavedome rozprávať.

Solutions Third Edition zmení všetkých študentov na aktívnych tým, že ponúka bohatú škálu vzdelávacích príležitostí pre celý rad schopností prostredníctvom rozšírení a revíznych aktivít vo všetkých zložkách - dáva každému pocit úspechu bez ohľadu na jazykovú úroveň.

Kľúčové vlastnosti kurzu Solutions, 3rd Edition:

• Široká škála typov lekcií zameraných na kľúčové zručnosti, vrátane slovnej zásoby, gramatiky, čítania, rozprávania a písania, všetko so 100% novým obsahom.
  • Nové posluchové a slovné cvičenia v každej lekcii učebnice pomôžu študentom rozvíjať dôveru v ich vlastné komunikačné schopnosti.
  • Sekcie testov v učebnici pripravujú študentov na typické maturitné skúšky a poskytujú im všetko potrebné na dosiahnutie úspechu.
  • Extra gramatické cvičenia v učebnici s odkazmi na stránky, kde si môžu študenti urobiť kontrolu a pripomenúť gramatické pravidlá.
  • Pracovné zošity poskytujúce ďalší učebný materiál sú kompatibilné s audionahrávkami a vhodné do tried aj na domáce precvičovanie.
  • Učebnica aj pracovný zošit sú dostupné aj ako e-book s interaktívnymi prvkami, ktoré sú navrhnuté na podporu výučby.
  • DVD s videami pre každú kultúrnu lekciu v učebnici, ktoré posilňujú gramatiku a slovnú zásobu a prezentujú ju v inej, pre študentov veľmi atraktívnej forme.

S Classroom Presentation Tool je možné:

• Zobrazenie pracovného zošitu na obrazovke pošas vyučovania.
  • Prehratie zvuku jediným stlačením tlačidla.
  • Zrýchlenie alebo spomalenie zvuku, ako aj prispôsobenie hlasitosti podľa úrovne počúvania žiakov.
  • Zvukové nahrávanie žiakov a porovnanie ich hlasov so zvukom kurzu.

Spev siren

Maturita Solutions, 3rd Edition Advanced Classroom Presentation Tool (for Workbook)Hravá občianska náuka 9Big Science Level 3 Flashcards - obrázkové kartyZáklady hotelového a gastronomického manažmentu IIComplete Preliminary 2nd Edition - Workbook with Answers with Audio Download