Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Headway, 4th Edition New Headway, 4th Upper Intermediate

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

Vydavateľstvo: Oxford University Press
EAN: 9780194766500
Typ tovaru: Prístupový kód
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Učiteľská sada: Oxford
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,48 bodov

Viac o produkte New Headway, 4th Edtition Upper-Intermediate Student's Book Classroom Presentation Tool

Nový komponent Classroom Presentation Tool nahradil nahradil New Headway, 4th Edtition Upper-Intermediate iTools

Pokyny na prácu s CPT na stiahnutie

New Headway, 4th Edition je úplne nový, moderný kurz angličtiny, plný najmodernejších interaktívnych komponentov, moderných a pútavých tém, ktoré študentov SŠ  zaujmú na nenúteným spôsob učia anglicky. Začína od úrovne Beginner a postupne sa prepracovaná na vyššie úrovne. New Headway je najbežnejšie používaný kurz AJ pre SŠ, gymnáziá a jazykové školy, ktorá získala niekoľko ocenení, je pomerne úspešná tak medzi učiteľmi ako i medzi študentmi. Bežné každodenné témy študentov umožnia študentov bežnú komunikáciu, no zároveň ich pripravia na maturitnú skúšku či na skúšky KET, PET a ďalšie.

Autormi kurzu New Headway, 4th Edition sú John a Liz Soars, ktorí majú dlhoročné skúsenosti ako učitelia AJ a školitelia učiteľov AJ. Vďaka svojim schopnostiam sú známi po celom svete a ich séria kurzu New Headway sa teší úspechu po celom svete. Séria Headway získala niekoľko ocenení a podľa boli definované štandardy na učebnice anglického jazyka.

Kľúčové vlastnosti kurzu New Headway, 4th Edition:

• určený na študentov SŠ, gymnázií, jazykových škôl a kurzy pre dospelých,
  • náročnosť je krok po kroku stupňovaná (slovná zásoba aj gramatika),
  • moderný dizajn s množstvom interaktívnych materiálov a bohatá online internetová podpora pre študentov aj učiteľov,
  • vynikajúca príprava na maturitu z AJ a medzinárodné skúšky z AJ,
  • jasné štruktúra gramatiky s bohatými cvičeniami,
  • pozornosť zameraná na neustálu komunikáciu a výslovnosť bežného každodenného života.

Novinkou tohto kurzu pre študentov je aj online internetová podpora – Student´s Site - www.oup.com/elt/headway  kde si študenti môžu hravou formou precvičiť svoje jazykové zručnosti z AJ. Každá úroveň obsahuje oblasti Every English, Games, Grammar, Test Builder a Vocabulary. Prostredníctvom tajničiek, priraďovačiek, osemsmeroviek, výberu možností a doplňovačiek, cvičení na gramatiku preverí a upevní vedomosti študentov na danej úrovni. Študenti si vyberú úroveň a ku každej lekcii majú niekoľko úloh. Otestovať sa môžu na Test Builderovi, ktorý ponúka možnosť vybrať oblasti gramatiky, z ktorých zostaví test na vypracovanie. Po jeho ukončení nasleduje okamžitá spätná väzba správnych odpovedí.

S Classroom Presentation Tool je možné:

• Zobrazenie učebnice na obrazovke pošas vyučovania.
  • Prehratie zvuku jediným stlačením tlačidla.
  • Zrýchlenie alebo spomalenie zvuku, ako aj prispôsobenie hlasitosti podľa úrovne počúvania žiakov.
  • Zvukové nahrávanie žiakov a porovnanie ich hlasov so zvukom kurzu.