Knihy beletria Pre deti a mládež Dobrodružstvo, western

Zimná vojna

od Priscilla Shirerová; Gina Detwilerová z vydavateľstva Kumran, s.r.o. február, 2020 SK jazyk

Zimná vojna

Autor: Priscilla Shirerová; Gina Detwilerová
Vydavateľstvo: Kumran, s.r.o.
Rok vydania: február, 2020
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 148,0x210,0x0,0 mm
Žáner: Náboženstvo, cirkev
ISBN: 978-80-89993-17-8
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Zimná vojna (Priscilla Shirerová; Gina Detwilerová)

Pred dvomi rokmi prišli kráľovskí bojovnício jedného spomedzi seba. Teraz musia opäť stáť pevne... pretože smrť znovu prichádza. V dodatku k úspešnej trilógii sa kráľovskí bojovníci vracajú do Ahoratosu, ktorý však nachádzajú spustnutý a nebezpečný. Čaká ich tam vojna so zimou.
Jeden nadšený čitateľ o tomto pokračovaní trilógie napísal: „Veľmi sa nám páčili prvé tri knihy, ale Zimná vojna je najlepšia! Autorke sa v nej podarilo veľmi reálne zobraziť neviditeľný boj odohrávajúci sa okolo nás.“

Kniha je určená najmä čitateľom od 8 do 12 rokov.

PRISCILLU SHIREROVÚ poznáme ako hlavnú hereckú postavu z filmu War Room (s českým dabingom pod názvom Váleční kabinet, u nás len knižne pod názvom Oratórium). Známou je však aj jej kniha Horlivosť o strategickom pláne pre vašu modlitbu. Keďže autorka je predovšetkým manželkou a matkou troch chlapcov, práve oni podnietili Priscillu vymyslieť príbeh o duchovnom boji, ktorý by pomohol novej generácii kráľovských bojovníkov vyrastajúcej pod jej strechou. A aj pod vašou.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Zimná vojna (Priscilla Shirerová; Gina Detwilerová)