Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Business Result, 2nd Edition Business Result, 2nd Edition Advanced

Business Result, 2nd Edition Advanced Teacher's Book & DVD Pack

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

Business Result, 2nd Edition Advanced Teacher's Book & DVD Pack

z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

Vydavateľstvo: Oxford University Press
EAN: 9780194739115
Typ tovaru: brožovaná
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,41 bodov

Viac o knihe Business Result, 2nd Edition Advanced Teacher's Book & DVD Pack

Druhá edícia anglického kurzu Business Result ponúka profesionálnym obchodníkom viac komunikačnej a jazykovej praxe ako kedykoľvek predtým. Pomáha študentom rozvíjať príslušné komunikačné schopnosti, ktoré môžu okamžite využiť na pracovisku. Používaný jazyk je relevantný pre ich pracovný kontext, takže môžu využívať to, čo sa učia v reálnych situáciách.

Vďaka zlepšenej modulárnej štruktúre si druhú edíciu Business Result ľahko prispôsobíte, aby vyhovoval vášmu učebnému kontextu. Môžete si vybrať lekcie, ktoré sú pre vašich študentov najrelevantnejšie. Metodická príručka poskytuje všetku potrebnú podporu pre flexibilné používanie kurzu.

V celom kurze je zachovaná kontinuita, aby sa zabezpečila prirodzená progresia. Na stránkach https://elt.oup.com/ sa po registrácii sprístupní rozsiahla online podpora a množstvo doplnkových komponentov k stiahnutiu.

Business Result, 2nd Edition Advanced Teacher's Book & DVD PackBusiness Result, 2nd Edition Intermediate Teacher's Book and DVD - Metodická príručkaMatematika pre G a SŠ, pracovný zošit 3Navigate Advanced Teacher's Guide with Teacher's Support and Resource Disc - Metodická príručkaMoje prvé počítanie: Hravé úlohy na tvorivé a logické myslenieOwn it! Level 2 Student´s Book +practice extra