Knihy beletria Náboženstvo a filozofia Kresťanstvo

Hlas, ktorý vyrušuje

od Marián Kuffa z vydavateľstva Nakladatelství Leschinger Martin - Flétna 2020 SK jazyk

Hlas, ktorý vyrušuje

Autor: Marián Kuffa
Vydavateľstvo: Nakladatelství Leschinger Martin - Flétna
Rok vydania: 2020
Typ tovaru: brožovaná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 148x210 mm
Žáner: Náboženstvo, cirkev
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 3.9.2024

Viac o knihe Hlas, ktorý vyrušuje (Marián Kuffa)

Kniha Hlas, ktorý vyrušuje je prepisom hovoreného slova P. Mariána Kuffu z posledného obdobia, predovšetkým z jeho vystúpení na bratislavských Hanusových dňoch na jar roku 2019.Farár Marián Kuffa je zástancom tradičného sveta. Patrí medzi tých, ktorý si vážia pozemský aj večný život. Zdôrazňuje, že človek má právo na dôstojný život nielen fyzický (bez ohrozovania násilnou smrťou), ale aj morálny (mať nádej na večnú spásu). Za najväčšie ohrozenie predovšetkým mladej generácie považuje zavádzanie genderovej ideológie, ktoré oslabuje už aj tak krehký stav našich rodín. Verejným priestorom ale zaznievajú aj úplne opačné názory, ktoré za súčasné najväčšie spoločenské hrozby pokladajú všadeprítomnú korupciu a netoleranciu k inakosti. Keďže nie je jednoduché sa v tomto hodnotovom strete zorientovať, je múdre hlbšie nahliadnuť do argumentov človeka, ktorý právu na dôstojný život všetkých odsunutých na okraj spoločnosti zasvätil svoj život.

5,0 z 5 (1x)

Miloslava D. overený používateľ 18. máj 2020
Odvaha k ľudskosti
Kruhy na vode