Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Okultné vedy a mágia

Vydavateľstvo: MAITREA a.s.
Rok vydania: február, 2020
ISBN: 978-80-7500-508-3
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 150,0x210,0x0,0 mm
Podtitul: Posvátná cesta ke zralosti
Žáner: Ezoterika, duchovné náuky
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 17.7.2024
Naša cena 18,- €

Viac o knihe Přechodové rituály (Alberto Villoldo)

Přechodové rituály provází čtenáře na léčivé cestě vytvořené moudrostí nezávislou na čase. Tou, která byla vlastní domorodým kulturám, i tou, kterou nabízí nejnovější teorie neurobiologie.

Různými fázemi iniciačních cest rosteme do pochopení příčin našeho utrpení a toho, jak se od bolesti a dramat nezhojených emocí osvobodit. Život sám nás vybízí, abychom se nechali iniciovat různými způsoby - možností lásky, ztrátou rodiče nebo přítele, zrozením dítěte či závažnou zdravotní krizí. Skutečná síla iniciace vyvěrá z toho, že se postavíme svým osobním výzvám a zažijeme duchovní znovuzrození - neboli prodchnutí světlem - jež následuje.

Tuto knihu sjednocuje posvátný proces transformace toxických emocí do zdrojů síly a milosti.

Kniha Přechodové rituály nám ukazuje, jak se radostně rozloučit s lidmi a místy, jež jsme potkali, abychom mohli objevit posvátný prostor, ve kterém přebývá duch, a sjednotit tak tělo a duši. Když se naučíme těžké situace a problémy nechat odejít a přijmout své životy takové, jaké jsou, můžeme se začít ztotožňovat s bytostným já, které je věčné.

Autor mnoha bestsellerů Alberto Villoldo sdílením vlastní zkušenosti, hledáním v mytologiích rozličných kultur a rozšířením svého zkoumání na pole neurobiologie ukazuje čtenářům, jaký mohou mít z těchto posvátných praktik užitek.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 114,9 kB pdf 02.03.2020

Oflajner