Knihy beletria Veda, technika a počítače Auto - moto Autá a automobily

Vstřikovací zařízení zážehových motorů

od Vladimír Motejl z vydavateľstva KOPP nakladatelství & knihkup. 2001 CS jazyk

Autor: Vladimír Motejl
Vydavateľstvo: KOPP nakladatelství & knihkup.
Rok vydania: 2001
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 143x200x19 mm
Podtitul: III.rozšířené vydání
Žáner: Motorizmus

Viac o knihe Vstřikovací zařízení zážehových motorů (Vladimír Motejl)

Kniha se podrobně zabývá popisem funkce nejrozšířenějších vstřikovacích zařízení pro zážehové motory a je určena především pro žáky středních odborných učilišť. Autor, mimochodem sám je zkušeným kantorem na SOU v Kadani, vysvětluje principy jednotlivých systémů, zabývá se i jednotlivými součástmi (palivová čerpadla, tlakové regulátory) a uvádí i schémata elektrických zapojení. Samostatná kapitola je věnována tzv. lambda regulaci a zařízením s názvem lambda sonda. V knize zařazena i diagnostika závad vstřikovacího systému Mono-Motronic. Poslední vydání je rozšířeno o popis přímého vstřikování paliva u zážehových motorů. V knize je množství názorných obrázků, tabulek, grafů a schémat. Tabulky se týkají funkcí a závad systémů a informují o použití jednotlivých systémů v různých typech automobilů. Jak již bylo výše uvedeno, kniha je určena především pro žáky středních odborných učilišť (obor 23-68-H/001 /24-19-2/ automechanik), ale ocení ji i domácí a profesionální automechanici.

Oflajner

Vstřikovací zařízení zážehových motorů (Vladimír Motejl)Renault Twingo od 6/93 (Vladimír Motejl)Kyvadlo Jak ho používat (Vladimír Motejl)