Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Knihy beletria Beletria Ostatné

Nové statusy Ľuboša Blahu: Slniečkam s láskou (2019)

od Ľuboš Blaha z vydavateľstva Mayer media 2019 SK jazyk

7,86 €
-21%

Nové statusy Ľuboša Blahu: Slniečkam s láskou (2019)

od Ľuboš Blaha z vydavateľstva Mayer media 2019 SK jazyk

Autor: Ľuboš Blaha
Vydavateľstvo: Mayer media
Rok vydania: 2019
EAN: 9788097209988
Počet strán: 550
Typ tovaru: pevná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 120x170 mm
Žáner: Citáty, výroky, aforizmy
Tovar posielame do 3 pracovných dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 13.3.2025
9,90 €*
-21%
Naša cena 7,86 €

Akcia: Diáre k nákupu nad 20 €

Viac informácií

Strážiť produkt Pridať do zoznamu

Viac o knihe Nové statusy Ľuboša Blahu: Slniečkam s láskou (2019) (Ľuboš Blaha)

Ľuboš Blaha je známy svojim nenávistným prejavom v statusoch na sociálnych sieťach, pre ktoré sa vystavuje vlnám kritiky verejnosti, novinárov, politických oponentov a spolustraníkov. Svojich politických oponentov a liberálnych novinárov tam opakovane nazýva „liberálnymi prascami“. Rozruch vyvolalo aj označenie Jána Palacha za teroristu. Väzňov komunistického režimu zasa Blaha nazval „podvodníkmi, zlodejíčkami a nemorálnymi cynickými a arogantnými milionárskymi prasatami“.

 

Okrem iného Blaha býva kritikmi označovaný za „komunistu“ alebo „ruského agenta“. V júni 2018 bloger Samo Marec podal na Blahu trestné oznámenie pre podozrenie z porušenia § 422d Trestného zákona, t. j. z popierania, spochybňovania, schvaľovania alebo snahy o ospravedlnenie zločinov režimu založeného na komunistickej ideológii. Podnetom bol Blahov status na sociálnej sieti Facebook zverejnený 27. mája 2018, v ktorom zdôrazňoval pozitívne stránky socialistického režimu v Československu.

 

V máji 2019 na parlamentnom výbore pre európske záležitosti premiér Peter Pellegrini (SMER-SD) kritizoval Ľuboša Blahu pre jeho status na sociálnej sieti, kde označoval Európsku úniu ako „antiľudskú, antisociálnu, plnú nenávisti voči strednej Európe a slovenskej kultúre“ a predstaviteľov Európskej únie nazval „bandou lúzrov“. Pellegrini súčasne Blahu nepriamo vyzval, aby zvážil zotrvanie na poste predsedu výboru pre európske záležitosti, nakoľko strana SMER-SD, ktorá ho na tento post nominovala, vždy jasne vyjadrovala podporu pre európsky projekt a členstvo Slovenska v Európskej únii.

 

Pravidelne uráža a zosmiešňuje vybraných politických oponentov a novinárov, s nostalgiou spomína na obdobie normalizácie, fandí Putinovmu Rusku a pod svojimi príspevkami vytvára priestor pre šírenie tých najhlúpejších konšpiračných teórií.

 

Zdroj: wikipedia, aktuality.sk

1,0 z 5 (2x)

Recenzie

Zatvoriť
mat neoverený používateľ 12. december 2019
tie najhlupejsie texty a najvacsio bahno facebooku, dokonca knizne
Marek neoverený používateľ 03. október 2021
Program Jošua
Trinast

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Nové statusy Ľuboša Blahu: Slniečkam s láskou (2019) (Ľuboš Blaha)