Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Stavebné a pozemkové právo

Katastrální zákon. Komentář.

od Eva Barešová, Iveta Bláhová, Pavel Doubek, Bohumil Janeček, Lumír Nedvídek, Petr Souček z vydavateľstva Wolters Kluwer ČR január, 2020 CS jazyk

Katastrální zákon. Komentář.

Autor: Eva Barešová, Iveta Bláhová, Pavel Doubek, Bohumil Janeček, Lumír Nedvídek, Petr Souček
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer ČR
Rok vydania: január, 2020
ISBN: 978-80-7598-615-3
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 159,0x220,0x37,0 mm
Edícia: Komentár
Žáner: Kataster a nehnuteľnosti
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Katastrální zákon. Komentář. (Eva Barešová, Iveta Bláhová, Pavel Doubek, Bohumil Janeček, Lumír Nedvídek, Petr Souček)

Druhé vydání komentáře katastrálního zákona č. 256/2013 Sb. reflektuje všechny změny, k nimž v této oblasti právní úpravy došlo. Katastrální zákon byl novelizován celkem osmkrát, vždy v souvislosti s novelami souvisejících zákonů. Komentář autoři doplnili bohatě zejména o relevantní judikaturu, která u vydání prvního byla uvedena pouze okrajově.Právní stav komentáře je k 1. 7. 2019.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 1,14 MB pdf 02.03.2020

Oflajner