Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Chémia Učebnice z chémie

Chémia pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom

od H. Vicenová, M. Ganajová z vydavateľstva Expol Pedagogika s.r.o 2019 SK jazyk

• Chémia pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom (H. Vicenová, M. Ganajová)

Autor: H. Vicenová, M. Ganajová
Vydavateľstvo: Expol Pedagogika s.r.o
Rok vydania: 2019
ISBN: 978-80-8091-573-5
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x295x5 mm
Ročník: 9. ročník
Predmet: Chémia
Škola: Základné školy
Žáner: Učebnice
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
14,- €*

Viac o knihe Chémia pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom (H. Vicenová, M. Ganajová)

Príbuzné produkty:

Chémia pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom

CVIČEBNICA - CHÉMIA pre 9. ročník základnej školy a 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom

POPIS PRODUKTU

Učebnica je v súlade s cieľmi a vzdelávacím štandardom iŠVP , koncipovaná s dôrazom na rozvoj prírodovednej gramotnosti. Spracováva tematický celok Zlúčeniny uhlíka, rozdelený do piatich kapitol:

• Vlastnosti jednoduchých organických látok
  • Uhľovodíky
  • Deriváty uhľovodíkov
  • Organické látky v živých organizmoch
  • Organické látky v bežnom živote

Súčasťou základného učiva sú návody na pozorovanie a skúmanie vlastností látok, ktoré vedú žiaka k vytváraniu vlastných záznamov z pozorovaní a skúmaní, zároveň však poskytuje vysvetlenie nových vlastností a javov a uvádza ich možností využitia v bežnom živote. Okrem základného učiva obsahuje učebnica námety na získavanie nových informácií a hľadanie súvislostí, ktoré možno využiť pri tvorbe žiackych projektov a ďalšie rozširujúce informácie.

Systematizáciu a upevňovanie vedomostí podporujú prehľadné schémy, súhrn dôležitých poznatkov a systém otázok a úloh rôznych kognitívnych úrovní. Orientáciu v učebnici podporujú jednotlivé grafické prvky, obsah aj register na jej konci.

Autor: H. Vicenová, M. Ganajová

5,0 z 5 (1x)

Ingrid overený používateľ 14. november 2020
Výhody dyslexie