Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Prírodopis / Prírodoveda / Biológia Prírodopis/ Prírodoveda

Prvouka pre 1. ročník ZŠ - pracovná učebnica

od I. Rochovská, M. Kožuchová z vydavateľstva Expol Pedagogika s.r.o 2019 SK jazyk

Prvouka pre 1. ročník ZŠ - pracovná učebnica

Autor: I. Rochovská, M. Kožuchová
Vydavateľstvo: Expol Pedagogika s.r.o
Rok vydania: 2019
ISBN: 978-80-8091-535-3
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x295x5 mm
Ročník: 1. ročník
Predmet: Prvouka
Škola: Základné školy
Žáner: Učebnice
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
9,- €*

Viac o knihe Prvouka pre 1. ročník ZŠ - pracovná učebnica (I. Rochovská, M. Kožuchová)

V pracovnej učebnici prvouky pre 1. ročník ZŠ sú témy spracované moderným a prehľadným spôsobom na jednotlivých dvojstranách.

Moderná pracovná učebnica je vytvorená v súlade s iŠVP a súčasnými didaktickými trendmi vo vyučovaní. Všetky témy prvého ročníka sú komplexne spracované do prehľadných dvojstrán. Žiaci prvého ročníka ZŠ tak pomocou pracovnej učebnice spresňujú a ďalej rozvíjajú prvotné prekoncepty (subjektívne predstavy) o spoločnosti, človeku, rastlinách, živočíchoch i neživej prírode. Využívajú princípy pozorovania, pátrania, objavovania, skúmania a poznávania.

Pracovná učebnica svojím spracovaním vedie žiakov k pozorovaniu a porovnávaniu, k poznávaniu prostredníctvom jednoduchých bádateľských aktivít, k tvorbe vlastných otázok, ale aj k tvorivosti cez individuálne alebo kooperatívne učenie. Poskytuje pestrý obrazový materiál a didaktické ilustrácie, ktoré rozširujú možnosti diferencovanej práce na hodinách prvouky.

Pracovnú učebnicu dopĺňa podrobná metodická príručka.

MŠVVaŠ SR prípisom zo dňa 04. 06. 2019 vydalo odporúčaciu doložku pod č. 2019/9645:4-A1001 k didaktickému prostriedku Prvouka 1 – pracovná učebnica pre 1. ročník základných škôl od doc. PaedDr. Ivany Rochovskej, PhD. a prof. PhDr. Márie Kožuchovej, CSc. a zaradilo ho do národného registra didaktických prostriedkov s odporúčacou doložkou.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Prvouka pre 1. ročník ZŠ - pracovná učebnica (I. Rochovská, M. Kožuchová)Moje prvé kroky do chrámu. Učebnica náboženskej výchovy pre 1. ročník ZŠ (pravoslávne náboženstvo) (I. Rochovská, M. Kožuchová)