Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Give Me Five! Give Me Five! Level 2

Give Me Five! Level 2 Pupil's Book +Navio App - učebnica

od D. Shaw, J. Ramsden, R. Sved z vydavateľstva Macmillan 2018 EN jazyk

Give Me Five! Level 2 Pupil's Book +Navio App - učebnica

od D. Shaw, J. Ramsden, R. Sved z vydavateľstva Macmillan 2018 EN jazyk

Autor: D. Shaw, J. Ramsden, R. Sved
Vydavateľstvo: Macmillan
Rok vydania: 2018
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,76 bodov

Viac o produkte Give Me Five! Level 2 Pupil's Book +Navio App - učebnica (D. Shaw, J. Ramsden, R. Sved)

Give Me Five! je nová šesťdielna učebnica pre základné školy, ktorá kladie veľký dôraz na zapojenie žiakov do vyučovacieho procesu a rozvoj schopností 21. storočia. Dynamický a zábavný obsah zlepšuje a udržuje motiváciu žiakov a zvyšuje ich úspešnosť pri skúškach.

Učebnica tiež formuje sebavedomie žiakov pri výučbe komunikácie.

Give Me Five! poskytuje jedinečné možnosti pre nácvik voľnej aj riadenej konverzácie v rozličných kontextoch.

Dôraz na aktivitu žiakov, ich autonómiu a sociálnu kompetenciu im pomáha využiť svoj skutočný potenciál.

Projekty, ktoré sú súčasťou jednotlivých lekcií, podporujú tímovú prácu, spoluprácu žiakov, ich kreativitu a rozvíjajú ich myslenie.

Hlavné vlastnosti kurzu:

• Lekcie rozvíjajú schopnosti nevyhnutné v 21. storočí, každá z nich je navyše zakončená videom
  • Príbehy a kultúrne poznatky v lekciách pomáhajú poznávať hodnoty a rozvíjajú kritické myslenie detí
  • Živé animácie, ktoré zaujmú deti od samého začiatku
  • Príprava na cambridgeské skúšky podľa úrovne
  • Dobre zapamätateľné pesničky, dobrodružné príbehy a hry prispievajú k zábavnejšej výučbe

Výučba jazykov s pridanou hodnotou – NAVIO

Navio je digitálna platforma ďalšej generácie, ktorá obohacuje výučbu pre žiakov aj učiteľov. Vaša učebnica ožije v dobre navrhnutom prostredí a pomôže vám aj vašim žiakom plne využiť potenciál knihy aj všetkých doplnkových materiálov.

• Tap & Teach lessons sú pripravené k jednoduchému použitiu
  • Výučba využívajúca hry vedie k lepším výsledkom u žiakov
  • Postupne rozvíja digitálnu gramotnosť žiakov
  • Skvalitní a oživí výučbu