Školské potreby Školské tašky Školské batohy

Výrobca: Pixie Crew
Séria: Hello Kitty

Viac o produkte Batoh Hello Kitty Poisoned

Originálny ruksak  Pixie Crew, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodný ako darček pre dievčatá. Hodí sa tak do školy, ako i na výlety.

Ruksak ponúka tri samostatné, priestranné a uzatvárateľné oddelenia. V najpriestrannejšej časti je polstrované vrecko slúžiace na notebook do veľkosti 15´, ktoré sa uzatvára na suchý zips. Dve veľké oddelenia sú zasa vhodné na knihy, zošity či iné dokumenty formátu A4. V treťom a najmenšom oddelení je jednoduchý organizér na rôzne drobnosti či písacie potreby. Po oboch stranách batohu sú sieťovinové vrecká, do ktorých sa dá napríklad umiestniť fľaša s vodou, čo vašim deťom uľahčí dodržiavanie pitného režimu, nakoľko majú takto vodu stále na očiach.

Pre komfortné nosenie má ruksak ergonomicky tvarovanú a polstrovanú zadnú časť s vetraním. Polstrované sú aj popruhy. Tie sú navyše nastaviteľné, dajú sa tak prispôsobiť výške dieťaťa. V prednej časti majú ešte dĺžkovo nastaviteľnú hrudnú pracku, aby deťom nepadali z ramien.

Pre pohodlné prenášanie v ruke je batoh vybavený polstrovaným úchytom, na zavesenie slúži pevné pútko.

Predné vrecko tvorí unikátny silikónový kreatívny panel, ktorý navyše svieti v tme. Má veľkosť 34 x 37 bodov, čo vytvára až 1370 miest pre nekonečné množstvo motívov na každý deň, a to vďaka malým pixelkom. Tie sa dajú kedykoľvek odstrániť a zameniť za iné (výber je široký, k dispozícii je až 24 farebných prevedení). Umiestniť sem samozrejme môžte aj písmenkové pixelky, alebo multipixelky s obrázkami. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Materiálové zloženie: vodeodolný polyesterový materiál a silikón (v prípade potreby stačí len zotrieť vlhkou handričkou)

Veľkosť batohu: 36 x 49 x 21 cm

Objem batohu: 26 l

Odporúčaný vek: 9 - 11 rokov a od výšky 140 cm

Ďalšie produkty zo série Hello Kitty

Hello Kitty - Farby (Disney)
Hello Kitty - Farby
Hello Kitty - omalovánka
autor neuvedený | Jiří Models (2014) CS jazyk
Vodové barvy, štětec i listy k vymalování pěkně pohromadě! Ideální balení pro všechny děti, které si rády malují!
8,20 €*6,17 €
Hello Kitty - Povolania (Disney)
Hello Kitty - Povolania
Disney | Ing. Miroslav Král – JIRI MODELS SLOVAKI (2013) SK jazyk
Haj sa a nalepuj... znova a znova! Samolepková knižka, obsahuje 12 farebných strán s jednoduchými úlohami a doplňovačkami a viac než 40 úžasných farebných samolepiek. Samolepky sú opakovane použiteľné.
3,49 €*2,62 €
Hello Kitty - Rodina a priatelia (Disney)
Hello Kitty - Rodina a priatelia
3,49 €*2,62 €
Hello Kitty - Zábava pre každé tvorivé dieťa! (Disney)
Hello Kitty - Zábava pre každé tvorivé dieťa!
Disney | Ing. Miroslav Král – JIRI MODELS SLOVAKI (2014) SK jazyk
Kreatívna sada formátu 28,5x29,5cm. Obsahuje 20 kresieb na vyfarbenie. Rozvíja detskú fantáziu a prispieva k rozvoju dieťaťa. Balenie obsahuje vodové farby a štetec.
5,49 €*4,13 €
Hello Kitty - Zvieratá (Disney)
Hello Kitty - Zvieratá
3,49 €*2,62 €
Hello Kitty Moja prvá knižka (1. akosť)
Kolektív | EGMONT s.r.o. (2011) SK jazyk
Keď sa v rodine narodí bábätko, každý deň je niečím výnimočný. Bábätko rastie a poznáva svet. Neustále sa okolo neho dejú vecí, ktoré stoja za zvečnenie. A práve na to je určený tento album. Nájdete v ňom miesto na spomienky, fotografie a obrázky. Stránky pre vás a vaše bábätko sú...
Dostupnosť: na sklade (3 ks)
9,96 €*4,98 €
Hraj sa s magnetmi Hello Kitty (Disney)
Hraj sa s magnetmi Hello Kitty
Disney | JIRI MODELS SLOVAKIA, s.r.o. (január, 2016) SK jazyk
Táto prekrásna knižka vtiahne dieťa do vzrušujúceho sveta rozprávok. Bublinkové magnety slúžia na dokončenie rôznych úloh a vytváranie príbehov. Kniha s magnetickými stránkami a 40 magnetov.
11,99 €*8,93 €
Magnetická knižka Hello Kitty (Disney)
Magnetická knižka Hello Kitty
Disney | Ing. Miroslav Král – JIRI MODELS SLOVAKI (2013) SK jazyk
Zoznám sa s pomocou magnetickej knižky s Hello Kitty a jej najlepšími priateľmi.Vezmi svoje magnetky a vytváraj rozprávkové príbehy.Magnetická knižka obsahuje 8 magnetických strán a viac než 20 magnetov.
7,99 €*6,01 €
Maľuj Lúšti Nalepuj! Hello Kitty (Disney)
Maľuj Lúšti Nalepuj! Hello Kitty
Disney | JIRI MODELS SLOVAKIA, s.r.o. (december, 2016) SK jazyk
Obsahuje 48 farebných strán plných zábavných hier, úloh, doplňovačiek a bludísk. Súčasťou výrobku je arch s úžasnými 3D samolepkami.
4,99 €*3,75 €
Razítka Hello Kitty
Hello Kitty | Jiří Models (2013) CS jazyk
Balení obsahuje pět dřevěných razítek velikosti 4,5 x 4,5 cm se samolepkami postaviček na držadlech a barevnou inkoustovou podušku se samolepkou licencního motivu.
5,99 €*4,38 €
Svetlo v plameni
VIna, ktoru nesies

Batoh Hello Kitty Poisoned (Hello Kitty)