Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Kariéra a motivačná literatúra Psychológia, komunikácia

Jak překonat nesouhlas (1. akosť)

od William Ury z vydavateľstva Albatros Media a.s. 2015 CS jazyk

Jak překonat nesouhlas (1. akosť)

od William Ury z vydavateľstva Albatros Media a.s. 2015 CS jazyk

Autor: William Ury
Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
Rok vydania: 2015
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, matná
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 145,0x205,0x0,0 mm
Žáner: manažérske schopnosti, personalistika
Poškodenie: poškrabaný obal
ISBN: 978-80-7261-300-7A
Jak překonat nesouhlas (1. akosť) (William Ury)

Dôvod zľavy: poškrabaný obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: poškrabaný obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Viac o knihe Jak překonat nesouhlas (1. akosť) (William Ury)

Praxí prověřená strategie vyjednávání s lidmi, kteří nejsou ochotni usednout k jednacímu stolu „Nejlepší kniha o vyjednávání“ se soustřeďuje na jednání s problémovými lidmi a seznamuje s různými vyjednávacími triky a taktikami, s cílem umožnit vám získat to, co chcete. Každý z nás občas o něčem rozhoduje, snaží se vyřešit nějaký problém, chce získat, co potřebuje… musí vyjednávat. Co máme však dělat, když někdo nechce vyjednávat, nebo vyjednává z pozice síly? Jak nalézt společnou řeč, když oponent – rozčilený šéf, zákazník vznášející nepřijatelné požadavky, nečestný obchodní partner, kolega, který vás nemá v oblibě – nechce ustoupit ani o jediný krůček. William Ury ve své úspěšné knize postupně seznamuje s různými vyjednávacími taktikami s cílem umožnit vám získat to, co chcete, aniž byste museli zbytečně ustupovat. Soustřeďuje se na jednání s „problémovými“ lidmi, s těmi, kteří neprojevují ochotu dohodnout se či jsou ovládáni negativními emocemi.

Spev siren

Jak překonat nesouhlas (1. akosť) (William Ury)Nové receptúry a technológia pokrmov pre domácnosti (William Ury)