Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Pre deti a mládež Fantasy, sci-fi, horory

Insomnia (1. akosť)

od Vladimíra Šebová z vydavateľstva Citadella 2016 SK jazyk

Insomnia (1. akosť)

od Vladimíra Šebová z vydavateľstva Citadella 2016 SK jazyk

Autor: Vladimíra Šebová
Vydavateľstvo: Citadella
Rok vydania: 2016
EAN: 9788081820298
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 148x210 mm
Žáner: Sci-fi, fantasy, horory
Formát: A5
Poškodenie: prehnutý obal
Insomnia (1. akosť) (Vladimíra Šebová)

Dôvod zľavy: prehnutý a ošúchaný obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: prehnutý a ošúchaný obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Insomnia (1. akosť) (Vladimíra Šebová)

Čo ak by ste nikdy nemuseli spať?

Snažím sa žiť normálny život, verte mi. Cez deň mi to ide. Rozdávam úsmevy, podpisy a zmluvy na nové knihy. Keď ale večer všetci odídu do sveta, v ktorom pre mňa nie je miesto, musím si nájsť nejakú zábavu... 25 rokov bez spánku... Viete si to predstaviť? Čo by ste robili so všetkým tým časom vy?

Len pred pár dňami som zistila, že nie som jediná. Stretla som ďalších nespiacich ľudí - insomnikov. Prijali ma do ich tajného klubu. Jedinou podmienkou je, že o insomnii musím mlčať. Niečo ale nie je v poriadku. Niekto ma sleduje. Je to kvôli insomnii? Alebo mi dochádza čas tak, ako mi to kedysi predpovedali?

Pôjdete so mnou?

Sara Nickson je mladá spisovateľka žijúca v Londýne, ktorá trpí totálnou insomniou - nikdy nespí. Zatiaľ čo je jej kariéra rozbehnutá, v osobnom živote sa jej nedarí. Všetko sa zmení, keď sa jej pokúsi niekto ublížiť a ona je nútená vyhľadať cudzinca, ktorého už mesiace sleduje. Ten jej povie pravdu, ktorá zmení jej život navždy. 1. časť sci-fi trilógie pre mladých dospelých.

Ukážka z knihy:

Polnoc. Ležím nahá v obrovskej posteli, cezo mňa je prehodená ruka. Volá sa John? Josh? Bude to niečo také... Pomaly odfukuje po výkone, ktorý nebol tak skvelý, ako som očakávala. A ako som si práve dnes zaslúžila.

Piata vydaná kniha za tento rok. Štrnásta v poradí. A konečne sa o mňa začali zaujímať aj médiá. Vydavateľ vo mne vidí zlatú hus, ktorá mu pravidelne znáša zlaté vajcia, zatiaľ čo sama si užívam akurát tak zvyšky ošklbaného peria. Na dnešnom krste mojej knihy sa tak doširoka usmieval, až som sa bála, že ma od radosti zje. Lenže z čoho by potom deťom platil školu, ha?

“Odchádzaš?” zamrmle, keď sa postavím z postele a začnem hľadať po zemi šaty.

“Áno, ráno mám prácu.”

“Mohla si zostať na noc...” a už zase spí.

Oblečiem si spodnú bielizeň a šaty, do ruky chytím pančuchy. Vytratím sa z obrovskej spálne tohoto Johna, Josha alebo koho. Chlapcom od marketingu sa v tejto dobe asi darí. Alebo pracuje v manažmente? Kto vie... Nezáležalo na tom pred hodinou, nezáleží na tom ani teraz.

Spev siren

Insomnia (1. akosť) (Vladimíra Šebová)