Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Kariéra a motivačná literatúra Ostatné

Päť vecí, ktoré pred smrťou najviac ľutujeme (1. akosť)

od Bronnie Wareová z vydavateľstva Citadella 2017 SK jazyk

Päť vecí, ktoré pred smrťou najviac ľutujeme (1. akosť)

od Bronnie Wareová z vydavateľstva Citadella 2017 SK jazyk

Autor: Bronnie Wareová
Vydavateľstvo: Citadella
Rok vydania: 2017
EAN: 9788081820878
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 140x210 mm
Žáner: Motivačná literatúra
Poškodenie: narazený roh
Päť vecí, ktoré pred smrťou najviac ľutujeme (1. akosť) (Bronnie Wareová)

Dôvod zľavy: narazený roh.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: narazený roh.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Päť vecí, ktoré pred smrťou najviac ľutujeme (1. akosť) (Bronnie Wareová)

Ako sa zmení život odchodom blízkych

Bronnie Wareová celé roky počúvala od ľudí, čo pred smrťou najviac ľutujú... Neskôr sa rozhodla napísať o tejto téme knihu. Dobre vie, že každý jeden z nás sa musí zmieriť so smrťou, nabrať odvahu a naplno prežiť každú sekundu, ktorá nám je daná.

V tejto citlivej, dojímavej knižke sa s vami podelí o päťdesiatdva podnetných príbehov pretkaných životnými skúsenosťami, ktoré vám ukážu, ako žiť bez ľútosti. Môžete si ich rozdeliť na celý rok alebo prečítať všetky zaradom. Bronnie vám predstaví nový pohľad na život, pomôže vám nájsť silu kráčať životom a plniť si svoje sny. Táto výnimočná kniha vám dodá odvahu prijať svoj život, odpustiť si chyby z minulosti, ísť za hlasom svojho srdca a vybudovať si šťastnú budúcnosť bez štipky ľútosti.

Ukážka z knihy

Úvod

Za pokojného letného večera prebiehal v malom vidieckom meste rozhovor, podobný mnohým veselým konverzáciám, ktoré sa odohrávajú súčasne na celom svete. Dvaja ľudia sa len jed-noducho doberali a rozprávali si zábavné historky. Tento rozhovor však bol iný v tom, že sa neskôr dal označiť za taký, čo privodil najvýznamnejšiu zmenu v živote človeka. A tým človekom som bola ja.
Cec je vydavateľ skvelého austrálskeho časopisu o folkovej hudbe s názvom Trad and Now. Známy a obľúbený je nielen pre svoju podporu folkovej hudby v Austrálii, ale aj pre svoj široký, veselý úsmev. Zhovárali sme sa o našej láske k hudbe (čo bolo veľmi príhodné, lebo sme boli na festivale folkovej hudby). Rozhovor sa tiež dotkol výziev, ktorým som práve čelila v snahe nájsť financovanie programu výučby hry na gitaru a skladania piesní, ktorý som chcela realizovať v jednej ženskej väznici.

OBSAH

Úvod
Z trópov do snehu
Neočakávaná kariéra
Úprimnosť a nelipnutie

Päť vecí, ktoré pred smrťou najviac ľutujeme

Prvá vec:
Ľutujem, že som nemal odvahu žiť podľa seba, nie život, aký odo mňa očakávali iní

Produkty nášho prostredia
Pasce

Druhá vec:
Ľutujem, že som toľko pracoval

Zmysel a cieľ
Jednoduchosť

Tretia vec:
Ľutujem, že som nemal odvahu vyjadriť svoje city

Žiadna vina
Skryté dary

Štvrtá vec:
Ľutujem, že som nezostal v kontakte so svojimi priateľmi

Skutoční priatelia
Doprajte si

Piata vec:
Ľutujem, že som si nedovolil byť šťastnejší

Šťastie je teraz
Vec pohľadu
Meniace sa časy
Tma a svitanie
Nič neľutuj
Usmej sa a vedz

O autorke

Bronnie Wareová je austrálska spisovateľka, hudobná skladateľka, učiteľka a rečníčka. Jej inšpiratívne pamäti „Čo pred smrťou najviac ľutujeme“ oslovili nespočetné množstvo čitateľov na celom svete a boli preložené do dvadsiatich siedmich jazykov. Bronnie miluje rovnováhu, prostý život, zdravé jedlo a ranný spev vtákov.

Súvisiace tovary

Váš zlomový rok (Bronnie Wareová)
Váš zlomový rok
Bronnie Wareová | Citadella (2017) SK jazyk