Knihy beletria Pre deti a mládež Rozprávky

Hasičské rozprávky

od Zuzana Pospíšilová z vydavateľstva GRADA Slovakia s.r.o. júl, 2019 SK jazyk

Autor: Zuzana Pospíšilová
Vydavateľstvo: GRADA Slovakia s.r.o.
Rok vydania: júl, 2019
ISBN: 978-80-8090-013-7
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 166,0x243,0x0,0 mm
Žáner: Deti a mládež

Viac o knihe Hasičské rozprávky (Zuzana Pospíšilová)

Hasiči sú hrdinovia priam rozprávkoví. Vždy sa snažia vyriešiť aj ten najhorúcejší problém, a preto si zaslúžia svoju vlastnú knihu. V napínavých i veselých Hasičských rozprávkach má svoje miesto oheň i voda a všetko, čo s nimi súvisí. Dvadsať originálnych príbehov, v ktorých sa to hemží vodníkmi a hasičskými autami, deťom pripomenie, že oheň je síce dobrý sluha, ale zlý pán.

Hasiči sú tu, aby nás chránili pred ohňom. Vedeli ste však, že prvým hasičom bol vodník Vodička? Budete sa čudovať, kto všetko pri hasení požiaru priloží ruku k dielu. S ohňom si vedia poradiť aj zvieratká alebo jedna veľmi odvážna princezná. A kto má na svedomí všetky požiare v tejto knihe? Dajte si pozor napríklad na čertov a škriatka Ohnivca. Veselé čítanie!

3,0 z 5 (1x)

Katarína H. overený používateľ 16. január 2020
Kúpila som pre syna, ktorý sa rád hrá na hasiča. Niektoré príbehy sú celkom fajn, iné sa mi páčia menej... Čakala som od knihy trochu viac - som náročný čitateľ :-) V dnešnej dobe je dosť ťažké nájsť dobrú detskú knihu s pútavými príbehmi a peknými ilustráciami...
Výhody dyslexie