Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Slovenské vydavateľstvá

Cool English School 4 - pracovný zošit

od M. Miháliková, E. Kováčiková, E. Reid, Z. Labudová, M. Turčeková z vydavateľstva Vydavateľstvo Taktik s.r.o 2019

• Cool English School 4 - pracovný zošit (M. Miháliková, E. Kováčiková, E. Reid, Z. Labudová, M. Turčeková)

Autor: M. Miháliková, E. Kováčiková, E. Reid, Z. Labudová, M. Turčeková
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Taktik s.r.o
Rok vydania: 2019
ISBN: 978-80-8180-042-9
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x297x6 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: Náučná literatúra (do 10 r), Učebnice
Edícia: Cool English School 4
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Cool English School 4 - pracovný zošit (M. Miháliková, E. Kováčiková, E. Reid, Z. Labudová, M. Turčeková)

Príbuzné produkty:

Cool English School 4 - učebnica

Cool English School 4 - Audio CD

Cool English School 4 - Metodická príručka

POPIS PRODUKTU

Pracovný zošit COOL ENGLISH SCHOOL 4 priamo nadväzuje na učebnicu. Pomenovanie kapitol korešpondujú s názvami v učebnici, čo uľahčuje prácu a hľadanie príslušných cvičení v pracovnom zošite. Obsahuje množstvo rôznorodých úloh, ktoré dôkladne precvičia preberané učivo hravým spôsobom -  žiaci riešia tajničky alebo osemsmerovky, dopĺňajú vhodné slová do viet, hľadajú dvojice. Vždy po dvoch kapitolách je v pracovnom zošite dvojstrana s úlohami na zopakovanie si prebratého učiva. Na konci pracovného zošita je krátky slovník slovíčok zoradený podľa kapitol. Žiaci si môžu vystrihnúť aj kartičky s obrázkami nových slovíčok, vďaka vizualizácii daného slovíčka si ho tak lepšie zapamätajú.

Autori: Mgr. Eva Reid, PhD., Mgr. Elena Kováčiková, PhD., Mgr. Zuzana Labudová, Mgr. Miroslava Miháliková, Mgr. Miroslava Turčeková

Ďalšie knihy z edície Cool English School 4

Cool English School 4 - učebnica (M. Miháliková, E. Kováčiková, E. Reid, Z. Labudová, M. Turčeková)
Cool English School 4 - učebnica