Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Psychológia, komunikácia

Život bez strachu

od Franklin Jentezen z vydavateľstva Slovo života international Bratislava 2019 SK jazyk

Život bez strachu

Autor: Franklin Jentezen
Vydavateľstvo: Slovo života international Bratislava
Rok vydania: 2019
ISBN: 978-80-89165-60-5
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 144x210x9 mm
Žáner: Životná pomoc,psychológia

Viac o knihe Život bez strachu (Franklin Jentezen)

AKO BY STE ŽILI, KEBY STE VEDELI, ŽE NEMÔŽETE ZLYHAŤ? Bol by váš život iný, keby ste sa nebáli? Ako by vyzeral, keby ste mali záruku, že sa vaše najväčšie sny a túžby naplnia? Práve takýto pestrý život Boh pre vás pripravil. Nestvoril vás na to, aby ste žili v strachu, ale slobodne. Táto kniha ponúka spôsoby, ako prekonať strach, ktorému všetci čelíme: strach zo zlyhania a odmietnutia, z nedostatku, strach o vlastnú rodinu či zdravie a v neposlednom rade aj strach zo smrti. Vôbec to však neznamená, že sa už nikdy nebudete báť. Nebojácny život môžete žiť iba vtedy, ak sa strachu postavíte zoči-voči a podstúpite riziká, do ktorých vás Pán pozýva. Ak je Všemohúci Boh vaším útočiskom, budete zažívať absolútne bezpečie. Buďte odvážni za každých okolností. JENTEZEN FRANKLIN je pastorom kresťanského zboru Free Chapel v mestách Gainesville a Gwinnett County v štáte Georgia a v Orange County v štáte Kalifornia, kde sa týždenne stretáva až 12 tisíc ľudí. Vedie službu Kingdom Connection Media, ktorá zahŕňa televízne vysielanie s medzinárodným dosahom. Jeho televízny program Kingdom Connection má státisíce zhliadnutí. Naše vydavateľstvo vydalo jeho knihy Ver, že to dokážeš a Miluj tak, akoby si nikdy nebol zranený, v českom jazyku je známa kniha Půst.

Vila v Taliansku
VIna, ktoru nesies

Život bez strachu (Franklin Jentezen)