Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Dane a účtovníctvo

Daňovníctvo Daňová teória a politika I

od Jana Kušnírová; Juraj Válek z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. jún, 2019 SK jazyk

Daňovníctvo Daňová teória a politika I

Autor: Jana Kušnírová; Juraj Válek
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer SR s. r. o.
Rok vydania: jún, 2019
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 171,0x241,0x11,0 mm
ISBN: 978-80-571-0043-0
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 30.7.2024

Viac o knihe Daňovníctvo Daňová teória a politika I (Jana Kušnírová; Juraj Válek)

Štvrté vydanie zbierky predstavuje základný študijný materiál o vybraných problémoch z oblasti daňovej sústavy platnej v Slovenskej republike v podobe riešených a neriešených príkladov.

Autori zbierku rozdelili na kapitoly podľa jednotlivých druhov daní. Obsahom každej kapitoly sú teoretické otázky a vzorové i neriešené praktické príklady. V závere každej kapitoly sú uvedené výsledky riešenia príkladov s prípadným komentárom a vysvetlením, ako aj testové otázky z uvedenej problematiky.

Zbierka nadväzuje na vysokoškolskú učebnicu A. Schultzová a kol.: Daňovníctvo – daňováteória a politika I. Je určená predovšetkým študentom viacerých fakúlt Ekonomickej univerzity v Bratislave, poslúžiť však môže aj pracovníkom podnikovej sféry.

Svetlo v plameni

Daňovníctvo Daňová teória a politika I (Jana Kušnírová; Juraj Válek)