Školské potreby Školské tašky Školské batohy

Studentský batoh - OXY Style Grey tropical

z vydavateľstva KARTON P + P, spol. s r.o.

Studentský batoh - OXY Style Grey tropical

z vydavateľstva KARTON P + P, spol. s r.o.

Výrobca: KARTON P + P, spol. s r.o.
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm

Viac o produkte Studentský batoh - OXY Style Grey tropical

Študentský, školské aj voľnočasový športový batoh radu OXY SPORT má ergonomicky tvarovaný chrbtový systém Soft. Nastaviteľné polstrované ramenné i hrudný popruhy, vďaka ktorému sa pohodlne nosí. Batoh sa skladá z dvoch hlavných vreciek a jednej menšej prednej kapsičky opatrený pevnými zipsy a praktickými pútkami. Vnútri batohu je praktické vrecko na notebook, karabína na kľúče, menšie vrecko na drobnosti. Nechýba tiež bočné vrecko na fľašu na pitie a rad reflexných prvkov, vďaka ktorým je batoh lepšie viditeľný. Batoh je ideálny ako do školy pre školákov na druhom stupni tak i pre voľnočasové aktivity študentov i dospelých. Vrecko pre bezpečné uloženie notebooku do 15 ", priestranná stredová komora opatrená pevným zipsom menšie predné vrecko na zips na drobnosti 2 bočné vrecká na fľašu na pitie s malými kapsičkami na zips pre kľúče početné reflexné plochy Pogumovaný úchyt pre prenášanie batohu v ruke dno batohu z pevného materiálu, ktorý chráni obsah pred prevrhnutím a vysypaním.

Vila v Taliansku
Kruhy na vode