Knihy beletria Beletria Ostatné romány, poviedky a novely

Oligarcha

od Ivana Havranová z vydavateľstva Albert Marenčin - Vydavateľstvo PT apríl, 2019 SK jazyk

Oligarcha

Autor: Ivana Havranová
Vydavateľstvo: Albert Marenčin - Vydavateľstvo PT
Rok vydania: apríl, 2019
Typ tovaru: pevná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 130x200 mm
Žáner: Romány
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Oligarcha (Ivana Havranová)

Sex, drogy, vraždy a peniaze Vyrastal v malom rodičovskom byte a nikdy nebol s ničím spokojný. Tak si privyrábal. Legálne aj nelegálne... Ako sa dalo za socializmu. Prišla však Zamatová a Oliverovi sa otvorili všetky dvere dokorán. Niečo sprivatizoval, niečo vybudoval, staral sa, aby boli jeho účty plné peňazí. Sám by to však nedokázal. Korumpoval najvyšších v politike, prikrýval sa ich kúpenou priazňou, obchodoval s mafiou, zbavoval sa nepohodlných. A obklopoval sa ženami. Svoj búrlivý a nákladný život žil na jachtách, v luxusných priestoroch... Dušu mal však chorú. Zaťaženú smútkom, depresiami, večným strachom. Pomáhal si kokaínom, alkoholom, tabletkami. Vo svojej podstate bol zbabelý oligarcha, ktorému nestačilo nič na tomto svete. Momenty, ktorými je preplnený tento príbeh. Pretože je nimi preplnený život slovenského boháča...

Oligarcha (Ivana Havranová)