Darčeky Kabelky, batohy, tašky Kabelky a tašky cez rameno

Kolekcia: Gorjuss
Séria: Gorjuss Bubble Fairy

Viac o produkte Gorjuss kabelka Bubble Fairy

Praktická a štýlová! Taká je kabelka Gorjuss s motívom "Bubble Fairy". Je ako stvorená pre všetky mladé slečny so zmyslom pre detail a Santoro unikátny dizajn.

Uzatvára sa na zips, vo vnútri má dve samostatné vrecká a jedno menšie na zips, ktoré je výborné na uskladnenie cenných drobností. Hrubšie prúžkované popruhy sú výborné pri prenášaní ťažšieho nákladu. Kabelka je svojím tvarom ideálna na každodenné nosenie, do školy, na cestovanie i na nákupy.

Materiálové zloženie: 100 % polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 38 x 28 x 14,5 cm

Ďalšie produkty zo série Gorjuss Bubble Fairy

Gorjuss pero Bubble Fairy