Školské potreby Výtvarné potreby Plastelína a modelovacia hmota

Vek: Hračky od 3 rokov
Výrobca: SentoSphére

Viac o produkte Modelovanie Patarev - kaktusy

Patarev z dielne značky SentoSphére je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje ani pokožku rúk, ani pracovné pomôcky či oblečenie. Je teda celkom vhodná a bezpečná aj pre deti. Medzi jej ďalšie vlastnosti patrí rozpustnosť, po vyschnutí opätovná rehydratovateľnosť a ľahká vzájomná miešateľnosť s inými odtieňmi farieb. Okrem toho je voňavá, ľahká a pružná - dokáže sa odrážať. Vyschne celkom sama, na vzduchu, a to do 24 hodín, nevyžaduje výpal.

Samotné modelovanie je pre deti skvelým tréningom jemnej motoriky, kreativity a predstavivosti. Jej použitie v podstate nemá vekové obmedzenie.

Sada obsahuje štyri 18 g nádobky modelovacej hmoty Patarev (zelenú, žltú, červenú a bielu), štyri mini plastové črepníky na hotové kaktusy, 1 tubu žltej farby (10,5 ml) a manuál k výrobe.

Materiál: bezpečný a netoxický, nespôsobuje alergické reakcie, pri práci sa nevyžadujú ochranné pomôcky či rukavice.

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Spev siren