Školské potreby Výtvarné potreby Pastelky Špeciálne a okrúhle pastelky

Vek: Hračky od 3 rokov
Výrobca: SentoSphére

Viac o produkte Pastelky na okno 13 ks

Táto sada vitrážnych farieb na sklo značky SentoSphére je ako stvorená pre všetkých najmenších, ktorých lákajú tvorivé činnosti, ako kreslenie, či maľovanie. Farby sú svojím zložením a použitým hrotom uprispôsobené pre tie najmenšie detské rúčky, ktoré ešte len trénujú jemnú motoriku a úchop. Sú maximálne bezpečné a po vyschnutí sa dajú zošúpať, takže nezanechávajú trvalé škvrny. Podstatou pre vytvorenie použiteľného motívu je vytvorenie kontúry a jej následné vyplnenie farbou.

Farby je možné používať nielen na okná, ale ale aj na chladničky, dlaždice alebo iné hladké neporézne povrchy.

Sada obsahuje 13 rôznych tekútých farieb v mäkkých tubách v tvare pera či fixky, ktoré sa po vytlačení zlievajú. Používanie týchto farieb podporuje jemnú detskú motoriku, kreativitu, predstavivosť, estetické cítenie či učenie sa farbám.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Pastelky na okno 13 ks