Školské potreby Peračníky

Kolekcia: Gorjuss
Séria: Gorjuss Every Summer has a Story

Viac o produkte Gorjuss peračník malý Every Summer has a Story

Leto sa nekončí, kým nezabudneme na všetky krásne spomienky, ktoré sme počas neho nazbierali. Jedinečný motív Every Summer has a Story vám to na peračníku z kolekcie Gorjuss Santoro bude pripomínať kedykoľvek sa naň pozriete.

Peračník má priehradku na zips a použiť ho možno aj ako puzdro na kozmetiku či rôzne doplnky.

Každý produkt značky Santoro je ručne dokončovaný. Výsledkom je, že sa farba a detaily môžu jemne  kus od kusu odlišovať. Môžete si tak byť istý, že v rukách držíte originál, aký nikto iný na svete nemá. Santoro je dizajnérska značka z Londýna, ktorá sa teší prestíži a popularite po celom svete. Ich písacie potreby, tašky a módne doplnky pre deti majú okamžite rozpoznateľný rukopis. Prinášajú vkus, estetiku a kvalitu do sféry detskej módy a sú tak skvelou alternatívou ku krátkodobým komerčným ošiaľom.

Materiál: polyester

Rozmery: 22,5 x 7,6 x 3cm

Oflajner

Gorjuss peračník malý Every Summer has a StoryALBI Kozmetická taška - NeutralALBI Kozmetická taška veľká - HORTENZIAALBI Oválna taštička - PLAMENIAK