Hry a hračky Bábiky Bábiky NAD 32 cm

Kolekcia: Gorjuss
Séria: Gorjuss On Top of the World

Viac o produkte Bábika Gorjuss On Top of the World

Štýlová minimalistická bábika zo série Gorjuss na prvý pohľad zaujme originálnym spracovaním, detailne prepracovanými šatôčkami, hebkými vláskami aj jemnou arómou. Bábiky britskej značky Santoro sú ideálne hračky pre dievčatá s náročným, ale sofistikovaným vkusom.

Bábika má kĺbové telíčko vyrobené z jemného mäkkého vinylu, ktorý je možné ľahko očistiť. Vlásky sú zakorenené, dajú sa ľahko česať a tvarovať do rôznych účesov.

Bábiky zo série Santoro Gorjuss - to sú nadčasové hračky pre dievčatá, ktoré zároveň pôsobia aj ako cenné zberateľské kúsky. Dodávajú sa v elegantných darčekových krabičkách.

Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Rozkošná bábika bude skvelou kamarátkou a dôverníčkou pre deti rôzneho veku.

Veľkosť: 32cm

Bábika Gorjuss On Top of the World