Darčeky Kabelky, batohy, tašky Kabelky a tašky cez rameno

Kolekcia: Gorjuss
Séria: Gorjuss Hush Little Bunny

Viac o produkte Gorjuss crossbody kabelka Hush Little Bunny

Krásna priestranná kabelka v štýle „crossbody“ z najnovšej kolekcie Gorjuss je dokonalou súhrou umenia a praktickosti. S roztomilým motívom dievčatka v modrých šatách so zajačikom  si vás získa na prvý pohľad.

Kabelka je vďaka dvom priehradkám, ktoré sa zapínajú na zips, priestranná a zmestí sa tak do nej všetko, čo vaša mladá slečna potrebuje mať pri sebe. Malé vrecká vo vnútri sú ako stvorené pre ďalšie drobnosti či mobilný telefón. Vďaka nastaviteľnému popruhu môžete kabelku nosiť cez rameno, alebo "crossbody".

Na čistenie kabelky použite vlhkú handričku. Crossbody kabelka Gorjuss Hush Little Bunny je ideálnym darčekom nielen pre deti od  5 rokov, ale aj pre dospelých.

• Materiál: 100% Polyester + 100% PVC
  • Rozmer: 30 cm x 25 cm x 8 cm

Každý produkt značky Santoro je ručne dotváraný, čoho výsledkom je, že farba a detaily sa budú líšiť kus od kusu. Môžete si tak byť istý, že v rukách budete držať originál, ktorý nikto iný na svete nevlastní!

Spev siren

Gorjuss crossbody kabelka Hush Little BunnyDarčekový náramok - Nech vždy nájdešDarčekový náramok duo - Naše priateľstvoDarčekové náušnice - Pre výnimočnú ženu