Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Okultné vedy a mágia

Techniky přírodní magie

od Scott Cunningham z vydavateľstva FONTÁNA ESOTERA, s.r.o. marec, 2019 CS jazyk

Techniky přírodní magie

Autor: Scott Cunningham
Vydavateľstvo: FONTÁNA ESOTERA, s.r.o.
Rok vydania: marec, 2019
Rok poslednej dotlače: február, 2023
ISBN: 978-80-7336-966-8
Typ tovaru: brožovaná
Rozmery: 149,0x207,0x19,0 mm
Žáner: Astrológia, veštenie
Dostupnosť: po inventúre u dodávateľa
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 14.8.2024

Aktuálne má dodávateľ inventúru skladu až do 03.08.2024

Až do ukončenia inventúry majú sklad uzatvorený a nevybavujú dodávky.

Očakávame obnovenie dodávok hneď po tomto dátume.

Viac o knihe Techniky přírodní magie (Scott Cunningham)

List z dubu… luční kvítí… voda ze zurčícího potoka… hlína z temné jeskyně… To jsou starodávné nástroje přírodní magie. Zrozené matkou Zemí, obsahující její esenciální sílu čekají na náš dotek a záměr, aby oživily své magické vlastnosti.

Čtyři živly představují mocné magické nástroje. Pomocí jejich energie můžeme proměnit sami sebe, svůj život a náš společný svět. Tento oblíbený průvodce světem přírodní magie obsahuje okolo osmdesáti kouzel, obřadů a jednoduchých rituálů, při nichž můžete využít úchvatnou sílu přírodního světa.

Tato kniha je pozvánka. Říká: „Pojď. Projdeme se kolem zelených polí. Pohlédneme do mystických pramenů. Dotkneme se kůry starých stromů. Nadechneme se opojné vůně květin. Budeme vnímat, jak letící vítr ochlazuje sluneční žár. Pozorovat soumrak nad mořem a hvězdy nad hlavou. Posadíme se na zem a budeme rozjímat nad její silou.“ Stanete-li se čaroději, važte si země. Važte si života. Milujte. Pochopte, že magie je nezadatelným právem každé lidské bytosti, a moudře ji užívejte. Kráčejte pomalu … dýchejte zhluboka … nikomu neubližujte … a objevte zázraky, které vám magie nabízí. (úryvek)

Scott Cunningham je jedním z nejznámějších a nejuznávanějších učitelů moderní magie. Víc než dvacet let studoval a praktikoval magii přírodních živlů a je autorem téměř padesátky knih, včetně bestsellerů Síla země a Věčně živá Wicca

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum