Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Project Explore Explore Together 1

Explore Together 1 Activity book - Pracovný zošit

od Charlotte Covill; Mary Charrington; Paul Shipton z vydavateľstva Oxford University Press 2019 EN jazyk

Explore Together 1 Activity book - Pracovný zošit

Autor: Charlotte Covill; Mary Charrington; Paul Shipton
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2019
EAN: 9780194057486
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: anglický
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Oxford
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,45 bodov

Viac o knihe Explore Together 1 Activity book - Pracovný zošit (Charlotte Covill; Mary Charrington; Paul Shipton)

Pracovný zošit pre žiakov 3. ročníka základných škôl.

Kurzy sú rozdelené podľa ročníkov nasledovne:

1. ročník - Let’s Explore 1
2. ročník - Let’s Explore 2
3. ročník - Explore Together 1
4. ročník - Explore Together 2
5. ročník - Project Explore 1
6. ročník - Project Explore 2
7. ročník - Project Explore 3
8. ročník - Project Explore 3+
9. ročník - Project Explore 4

Všeobecný popis kurzov pre deti na prvom stupni základných škôl Let's Explore a Explore Together.

Let's Explore / Explore Together

Kurz anglického jazyka pre deti vo veku 6-10 rokov. Komplexné riešenie pre 1. stupeň ZŠ.  Jazyková úroveň A0 – A1 pokrýva vedomosti 1. až 4. ročníka ZŠ.

Obsah učebnice Let's Explore ponúka angličtinu na úrovni, ktorá je v súlade s mentálnym vývojom žiakov. Téma “skúmania” ich pobáda, aby sa vydali na vzrušujúce dobrodružstvo a objavovali svet vôkol seba.

Let's Explore podnecuje žiakov k učeniu sa anglićtiny pomocou učebnice a pracovného zošita, ktoré sú plné farebných obrázkov a veselých príbehov. Učebnica podporuje schopnosť žiakov chápať dnešný globalizovaný svet a rozvíja ich hodnoty a postoje.

Explore Together predstavuje dokonalú rovnováhu medzi kontrolovanou prezentáciou a praxou, ako aj inovatívny a motivujúci obsah a príležitosti na sebavyjadrenie a sebarozvoj.

Témy v učebniciach sú skúmané rôznymi spôsobmi, čo umožňuje deťom získať sebadôveru, ako porozumieť a komunikovať o témach.

Predmety, medzipredmetové stránky, DVD lekcie, dialógy, hry, prezentácie gramatiky a slovnej zásoby poskytujú množstvo informácií, príležitostí a stimulácie.

Pre žiaka: Učebnice obsahujú rytmické riekanky, príbehy, precvičovanie abecedy, čísiel a veľa ďalšieho materiálu. Pracovný zošit pomáha deťom s učením nielen na hodinách angličtiny, ale aj mimo triedy. Nájdete v ňom inštrukcie k cvičeniam v slovenčine, anglicko-slovenský slovníček, obrázkový slovníček a veselé vystrihovačky, ktoré si deti vyrobia a následne sa s nimi hrajú.

Pre učiteľa: Metodická príručka poskytuje komplexné poznámky ku každej hodine, vrátane ďalších navrhnutých činností pre upevnenie a rozšírenie učiva každej hodiny, kultúrne okienka, jazykové rady a rady na výuku.

Metodická príručka tiež obsahuje prístupovú kartu k multimediálnemu obsahu (Classroom Presentation Tool), ktorý Vám umožní koncipovať výučbu tak, aby boli žiaci motivovaní a aktívne sa zapájali; na obrazovke je integrovaná učebnica, pracovný zošit, nahrávky a videá.

Precvičovať. Hrať sa. Upevňovať vedomosti a zručnosti. Zaujmite deti materiálmi z balíčka pre učiteľa - Teacher's Resource Pack. Nájdete v ňom 80 kartičiek s obrázkami, farebné plagáty, kartičky s príbehmi a maňušku psíka Luckyho.

Na webovej stránke pre učiteľa nájdete 80 kartičiek so slovíčkami a kopírovateľné pracovné listy súvisiace s príbehmi na DVD a s témami v rámci medzipredmetových vzťahov. Pre prácu so žiakmi rôznej jazykovej úrovne tu nájdete tiež pracovné listy na rozšírenie a upevnenie učiva.

Materiál na doplnkovom DVD podnecuje deti k rozprávaniu o dianí v reálnom svete. Môžete ho využiť ako motiváciu na zapojenie všetkých detí a k ich povzbudzovaniu, aby o témach premýšľali, zopakovali si kľúčové slová a zapájali sa do konverzácie.

Let's Explore / Explore Together:

• Dôraz na výučbu jazyka pomocou príbehov, piesní, vytvárania hodnotovej orientácie a využitia medzipredmetových vzťahov.
  • Celou sériou sa prelína téma objavovania a skúmania jazyka a rôznych tém.
  • Kombinácia vymysleného a reálneho sveta v každej lekcii.
  • Žiaci sa učia pomocou dialógov, hier a prezentácii slovnej zásoby a gramatiky.
  • Nahrávky na DVD ukazujú žiakom skutočné britské prostredie.
  • Teacher's Resource Pack obsahuje obrázkové kartičky, plagáty, material na výučbu medzipredmetových vzťahov, DVD a maňušku Luckyho (iba Let's Explore)
  • Metodické príručky obsahujú prístupové kódy na stiahnutie nahrávok, testov (Evaluation Booklet) a Classroom Presentation Tool, metodické príručky v slovenčine sú dostupné online.
  • Classroom Presentation Tool – obsahuje animované verzie príbehov, videá ku kultúre a posluchové cvičenia.
  • Pracovný zošit – obsahuje anglicko-slovenský slovník, obrázkový slovník a prístupový kód na stiahnutie nahrávok,
  • Pracovné listy ku kultúre, sebahodnotiace materiály a kartičky so slovnou zásobou sú k dispozícii na stiahnutie.
  • Webová stránka pre žiakov a učiteľov.
5,0 z 5 (1x)

Martina overený používateľ 06. október 2021
Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy