Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Solutions, Second Edition Solutions, Second Edition Intermediate

Solutions, 2nd Intermediate Workbook SK Edition (2019 Edition)

z vydavateľstva Oxford University Press 2019

Solutions, 2nd Intermediate Workbook SK Edition (2019 Edition)

z vydavateľstva Oxford University Press 2019

Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2019
EAN: 9780194553339
Typ tovaru: brožovaná
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,68 bodov

Viac o knihe Solutions, 2nd Intermediate Workbook SK Edition (2019 Edition)

Nové vydanie pracovného zošita Solution, druhé vydanie Intermediate WB SK edion.

Pracovný zošit Solutions druhé vydanie (Second Edition) Intermediate nové vydanie 2019 už neobsahuje CD.

Je určený na vyučovanie anglického jazyka na stredných školách. Je vypracovný podľa učebnice Solutions, 2nd Edition Intermediate.

Solutions Second Edition je nové, upravené vydanie piatich úrovní kurzu angličtiny pre stredoškolákov, s jasnou štruktúrou, ktoré podporuje prístup ku konverzácií a prípravu ku skúškam na maturitu z anglického jazyka.

Kurz Solutions druhé vydanie bol dôkladne modernizovaný s novým obsahom

tak, aby vyvolal u žiakov záujem o gramatiku, slovnú zásobu a zapájanie do úloh.

Kniha krok za krokom vedie žiakov cielene cez zmysluplné aktivity, personalizácie

a úlohy určené na prípravu na skúšky.

Kurz Solutions Second Edition teraz zahŕňa širokú škálu vyučovacích metód a je výborne vybavený úlohami pre učiteľa na použitie v triede. Digitálne prvky samozrejme oživujú materiál tak, aby učitelia mohli meniť tempo a zameranie ich výučby podľa potreby.

Solutions 2nd edition je päťúrovňový kurz všeobecnej angličtiny pre stredoškolákov, ktorí sa zároveň pripravujú na maturitu. Využíva odskúšaný model vedeného prístupu k učeniu s cieľom budovať sebadôveru študentov pri komunikácii a doviesť ich k úspešnému zvládnutiu skúšky.

Učebnica prináša úplne nový obsah, množstvo nových komponentov a materiálov. Prichádza ako digitálne pripravená zostava, bohatá na digitálne prostriedky pre učiteľov, ktorí chcú používať IKT v triede a podporovať študentov vo využívaní IKT aj doma na samoštúdium a zábavu.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Solutions, 2nd Intermediate Workbook SK Edition (2019 Edition)On Screen 1 Teacher's BookNew English File, 3rd Pre-Intermediate Student's Book Classroom Presentation ToolMORE! 2nd Level 4 Workbook - Pracovný zošit