Učebnice, slovníky Základné školy Chémia Metodické príručky z chémie

od Helena Vicenová; Mária Ganajová z vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA 2019 SK jazyk

Autor: Helena Vicenová; Mária Ganajová
Vydavateľstvo: EXPOL PEDAGOGIKA
Rok vydania: 2019
ISBN: 978-80-8091-533-9
Typ tovaru: brožovaná
Rozmery: 210x295 mm
Ročník: 7. ročník
Predmet: Chémia
Škola: Základné školy
Žáner: Cudzie jazyky
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
23,- €*

Viac o knihe Metodická príručka k učebnici chémie pre 7. ročník ZŠ a 2. ročník gymnázia s osemročným štúdiom (Helena Vicenová; Mária Ganajová)

Koncepcia metodickej príručky vychádza zo všeobecne platného poznatku psychológie učenia, že žiak sa lepšie učí, ak je pri učení aktívny. Učivo je sprístupnené prostredníctvom aktivizujúcich metód výučby, ako sú zážitkové učenie, konštruktivizmus, problémové a projektové vyučovanie, bádateľsky orientované vyučovanie i využívanie informačno-komunikačných technológií a pod.Metodická príručka obsahuje metodické usmernenie pri práci s učebnicou a cvičebnicou, ktoré autorky doplnili o ďalšie výučbové materiály určené pre učiteľa i žiaka.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Metodická príručka k učebnici chémie pre 7. ročník ZŠ a 2. ročník gymnázia s osemročným štúdiom (Helena Vicenová; Mária Ganajová)Fyzika pre 8. roč. ZŠ a 3. roč. GOŠ - pracovný zošit (Helena Vicenová; Mária Ganajová)