Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Obchodné právo

Dispoziční pravomoc zaměstnavatele

od Jan Horecký z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. marec, 2019 CS jazyk

Dispoziční pravomoc zaměstnavatele

od Jan Horecký z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. marec, 2019 CS jazyk

Autor: Jan Horecký
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer SR s. r. o.
Rok vydania: marec, 2019
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 148,0x210,0x0,0 mm
ISBN: 978-80-7598-255-1
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Dispoziční pravomoc zaměstnavatele (Jan Horecký)

Dispoziční pravomoc zaměstnavatele přináší do oblasti pracovního práva jedinečný pohled na možnost realizace organizačních oprávnění zaměstnavatele při výkonu závislé práce.
Publikace v sobě zahrnuje odpovědi na celou řadu běžných otázek, jako: Jak lze zaměstnanceřídit? Co vše může zaměstnavatel po zaměstnanci chtít? Kdy je zaměstnanec oprávněn odmítnout výkon práce? Jak zaměstnance motivovat a jak mu nastavit mzdové podmínky? Může být zaměstnanci nařízena práce mimo rozvrh pracovní doby a může ji zaměstnanec odmítnout? Co když potřebujeme změnit obsah pracovní smlouvy, jde to vůbec? Může zaměstnanec vykonávat jinou práci, než kterou si kdysi sjednal v pracovní smlouvě? apod.Dispoziční pravomoc náleží totiž každému zaměstnavateli. Často však při jejím využití řeší výše jmenované problémy. Autor se tedy prostřednictvím publikace snaží nastínit, do jaké míry s ní mohou nakládat.

Spev siren

Dispoziční pravomoc zaměstnavatele (Jan Horecký)Civilný sporový poriadok, Civilný mimosporový poriadok a Správny súdny poriadok s podrobným komentárom - platný od 1. marca 2023 (Jan Horecký)