Knihy beletria Beletria Romantika

Poslední polibek

od Adriana Macháčová z vydavateľstva Fortuna Libri, spol. s r.o. február, 2019 CS jazyk

Poslední polibek

Autor: Adriana Macháčová
Vydavateľstvo: Fortuna Libri, spol. s r.o.
Rok vydania: február, 2019
EAN: 9788075462022
ISBN: 978-80-7546-202-2
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140,0x210,0x0,0 mm
Žáner: Spoločenské romány

Viac o knihe Poslední polibek (Adriana Macháčová)

Román poslední polibek je malou exkurzí do dramatické mnohotvárnosti vztahů muže a ženy. Henrietu nesmírně zranila manželova nevěra. Od života dostala nečekanou pořádnou facku. Najednou je všechno jiné. Henrieta se ale nemíní vzdát muže a k záchraně své rodiny je odhodlaná udělat cokoliv. Nerozvážnost, žárlivost a bolest jí zatemní rozum. Spáchá zločin a s tajemstvím se ve slabé chvíli svěří kamarádce. Aneta je bezradná, neví, co se strašnou informací dělat. Sama má starostí nad hlavu. Stojí před zoufalým rozhodnutím: má se vzbouřit a opustit puntičkářského manžela nebo se jednou provždy smířit s ovzduším v jejich rodině?

Zvláštní smrt mladé prodavačky dostane na starost kriminalista Fedor Durnsteiner. Jenže kapitán se místo vyšetřování víc zabývá vlastním zkracovaným vztahem. Je přesvědčený, že jeho bývalá přítelkyně si s ním jen rozmarně pohrávala, dokud nezískala, co si naplánovala. Zdánlivě bezvýchodné situace, vyhrocené konfrontace a neočekávané zvraty ženou hlavní hrdiny k nevypočitatelnému jednání. Najdou východisko z napohled neřešitelných problémů?

Spev siren

Poslední polibek (Adriana Macháčová)