Tovar za body

JABRA Speak 510+ MS

Web produktu: https://www.jabra.cz/business/speakerphones/jabra-speak-series/jabra-speak-510
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.7.2024
Cena 0,10 €
Doplatok 109 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte JABRA Speak 510+ MS

Prenosný reproduktor s mikforónom určený na konferenčné hovory. Kvalitný mikrofón s 360 stupňovým pokrytím zabezpečí bezchybný zvuk. Pripojenie cez USB kábel. 50W RMS + Bluetooth USB adaptér + optimalizácia pre MS Skype, netreba inštalovať žiadne ovládače.

Jednoduchéa rýchle pripojenie

Kompaktnýa dobre vybavený reproduktor s mikrofónom je ako stvorený na konferenčnéhovory. Ľahký dizajn v kombinácii s integrovaným USB káblom uľahčuje prenášaniea rýchle pripojenie na počítač, tablet alebo telefón. Stačí ho zapojiť do USBportu a je okamžite pripravený na rozhovor v kancelárii, doma i na cestách.

Dlhávýdrž

Vďakaintegrovanej batérii, ktorá vydrží až 15 hodín hovoru, je možné zariadeniepripojiť aj bezdrôtovo cez bluetooth 3.0. Mimo konferenčných hovorov tak môžetereproduktor vo voľných chvíľach využiť aj na počúvanie svojej obľúbenej hudby.

Nakonferencie ako stvorený

Zariadeniesa ľahko ovláda pomocou prvkov umiestnených po obvode. 360° všesmerový mikrofónumožňuje hovor s väčším množstvo účastníkov v ľubovoľnej pozícii okoloreproduktora. Jabra Speak 510 sa môže predviesť vynikajúcou kvalitou zvuku afiltrom na potlačenie ozveny a nežiadúcich zvukov.

Základnéparametre

Bluetooth

USB

Výstupy 3,5 mm Jack