Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Stavebné a pozemkové právo

Veřejné stavební investice

od Zdeňek Dufek z vydavateľstva Leges január, 2019 CS jazyk

Veřejné stavební investice

od Zdeňek Dufek z vydavateľstva Leges január, 2019 CS jazyk

Autor: Zdeňek Dufek
Vydavateľstvo: Leges
Rok vydania: január, 2019
Typ tovaru: brožovaná
Rozmery: 148x210 mm
Žáner: Stavebné a pozemkové právo
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Veřejné stavební investice (Zdeňek Dufek)

Publikace přehledným způsobem shrnuje témata, kterými se musí zabývat osoby podílející se na realizaci veřejných stavebních investic. Obsahuje poznatky a doporučení z hlediska projektového řízení, hodnocení projektů, managementu rizik, výběru dodavatelů, smluvních vztahů, sestavování časových harmonogramů, rozpočtů, energetiky budov, diagnostiky konstrukcí a bezpečnosti stavebních objektů. Jedná se o souhrn poznatků z oblasti stavebnictví, práva a ekonomie.Kniha je primárně určena pro pracovníky veřejných zadavatelů, nicméně užitečné informace v ní naleznou i zástupci projektantů, administrátorů veřejných zakázek, technických dozorů investora, dotačních manažerů či stavebních podnikatelů. Uvedené poznatky mohou s úspěchem využívat i soukromí investoři, pro které pouze odpadá povinnost vybírat dodavatele prostřednictvím procedury definované zákonem o zadávání veřejných zakázek.Ambicí autorského kolektivu bylo přispět ke zlepšení vzájemného porozumění jednotlivých aktérů výstavbových projektů a pomoci tak zlepšit situaci v sektoru stavebnictví.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 1,32 MB pdf 11.02.2019

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy