Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci 2018 - 6. vydání

od Anna Janáková z vydavateľstva Anag november, 2018 CS jazyk

Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci 2018 - 6. vydání

od Anna Janáková z vydavateľstva Anag november, 2018 CS jazyk

Autor: Anna Janáková
Vydavateľstvo: Anag
Rok vydania: november, 2018
Typ tovaru: krúžková
Rozmery: 192,0x234,0x37,0 mm
Žáner: Právne predpisy, normy

Viac o knihe Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci 2018 - 6. vydání (Anna Janáková)

Abecedně řazený výklad více než 300 hesel z oblasti BOZP si za 18 let vydobyl v odborné literatuře nenahraditelné místo u všech, kteří se zabývají bezpečností a ochranou zdraví při práci.Problematika BOZP od A do Z - podrobně a praktickyTato příručka čtenářům umožňuje rychlou orientaci v pojmech, institutech, orgánech, právech a povinnostech různých subjektů v oblasti BOZP a slouží k získání základního přehledu aktuální právní úpravy.Zaručena aktuálnost legislativního stavuPřipravované 6. vydání této příručky bude nejen aktualizováno podle platného právního řádu, ale i rozšířeno o novinky, které do oblasti BOZP přibyly od jejího posledního 5. vydání.Podrobněji k obsahu publikaceJak se osvědčilo, bude pro rychlé vyhledávání opatřeno abecedním rejstříkem hesel a tematickým rejstříkem. Bude doplněno kompletním přehledem předpisů uvedených v publikaci, výňatky nejdůležitějších předpisů (včetně pracovnělékařských služeb), vzory písemností a dalšími praktickými přílohami. Součástí bude i výběr užitečných webových adres.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 321,2 kB pdf 24.12.2018

Spev siren