Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Finančné právo

Nové mezinárodní dohody na ochranu investic

od Vladimír Balaš; Pavel Šturma z vydavateľstva Wolters Kluwer ČR október, 2018 CS jazyk

Nové mezinárodní dohody na ochranu investic

Autor: Vladimír Balaš; Pavel Šturma
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer ČR
Rok vydania: október, 2018
ISBN: 978-80-7598-100-4
Typ tovaru: brožovaná
Rozmery: 170x240 mm
Edícia: Právní monografie
Žáner: Finančné právo
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Nové mezinárodní dohody na ochranu investic (Vladimír Balaš; Pavel Šturma)

Monografie představuje nové mezinárodní dohody o ochraně investic se zvláštním důrazem na reformu řešení sporů mezi investory a státy. To vše je zasazené do kontextu širších a aktuálních problémů mezinárodního investičního práva, v němž se v poslední době projevuje zřetelný posun od multilateralismu k bilateralismu a od liberalismu k protekcionismu.Autoři se snažili podívat na současné problémy mezinárodních investičních dohod pohledem právníků, pokud možno oproštěným od aspektů politiky a populismu. S vědomím nedostatků dosavadních dohod o ochraně investic a některých arbitrážních nálezů analyzovali nové dohody o ochraně investic (popř. volném obchodu a investicích) a zaměřili se přitom nejen na dohody či návrhy dohod mezi EU a třetími zeměmi, ale i na další dohody, včetně srovnání s novými vzorovými dvoustrannými dohodami některých států.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 239,3 kB pdf 19.09.2018

Spev siren