Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Európa Chorvátsko a Čierna Hora

Dubrovník - Poznejte

od Kolektív z vydavateľstva Lingea november, 2018 CS jazyk

Dubrovník - Poznejte

od Kolektív z vydavateľstva Lingea november, 2018 CS jazyk

Autor: Kolektív
Vydavateľstvo: Lingea
Rok vydania: november, 2018
ISBN: 978-80-7508-424-8
Typ tovaru: brožovaná
Rozmery: 117x194 mm
Edícia: Poznejte
Podtitul: Nejlepší trasy městem
Žáner: Sprievodcovia Európa
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Dubrovník - Poznejte (Kolektív)

Užijte si letos Dubrovník nově! V našem průvodci najdete prohlídkové trasy městem i výlety na okolní ostrovy. Na své si přijdou milovníci památek, dobrého jídla, vodních radovánek, ale i aktivní turisté. Objevte to nejzajímavější! Navštivte například místa, kde se natáčely scény kultovního seriálu Hra o trůny. Na cestách se vám bude hodit i podrobná rozkládací mapa oblasti.Užijte si letos Dubrovník nově! V našem průvodci najdete 11 prohlídkových tras městem a jeho okolím. Na své si přijdou milovníci památek, dobrého jídla, vodních radovánek, ale i aktivní turisté a výletníci. Nechte se inspirovat a vyberte si to nejzajímavější právě pro vás. Navštivte například místa, kde se natáčely scény kultovního seriálu Hra o trůny.Pro většinu návštěvníků je hlavním lákadlem Staré Město, které však zaujímá jen malou část Dubrovníku. Nejlepší dobou k procházce po městských hradbách je podvečer, kdy se terakotové střechy domů barví do broskvových odstínů a užijete si tak krásný výhled. Ochutnat musíte z menu některé z mnoha rybích restaurací na pobřeží - všechny servírují skvělé čerstvé ryby, mušle a ústřice. A samozřejmě nesmí chybět pravá jadranská zmrzlina. Přes den se můžete věnovat památkám, kultuře, sportům nebo jen tak lenošit na městské pláži. Dubrovník je skvělou základnou k výletům na ostrovy. Průvodce nabízí vyjížďku na Lokrum nebo na delší výlet na Elafitské ostrovy nebo Mjlet. Na vzdálenější Korčule můžete zůstat přes noc. Ať zavítáte kamkoli, určitě si udělejte čas na koupání, na návštěvu trhu a k dalším ochutnávkám místních specialit.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 555,5 kB pdf 08.09.2018

Dubrovník - Poznejte (Kolektív)Geo 11/2014 (Kolektív)Švédsko (Kolektív)