Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Reklama, marketing, obchod

Reklama

od Jitka Vysekalová; Jiří Mikeš z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. august, 2018 CS jazyk

Reklama

Autor: Jitka Vysekalová; Jiří Mikeš
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: august, 2018
ISBN: 978-80-247-5865-7
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 167,0x240,0x0,0 mm
Podtitul: Jak dělat reklamu - 4., aktualizované a doplněné vydání
Žáner: Marketing a reklama
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 18.7.2024

Viac o knihe Reklama (Jitka Vysekalová; Jiří Mikeš)

Nové vydání základní české knihy o reklamě je kompletně aktualizované a doplněné o nové trendy a příklady, například v online reklamě nebo oblasti působení a výzkumu efektivnosti reklamy.Začínající marketéři a studenti VŠ v knize najdou vše důležité o tom, jak naplánovat a vytvořit tu "správnou" reklamu, která splní své cíle. Dozví se, jak připravit reklamní kampaň, jak sestavit rozpočet a zvolit média, jak komunikovat s různými cílovými skupinami, účinně využívat slova a barvy, vybrat vhodný název, jméno produktu a logo.Autoři se dále věnují působení reklamy a jejímu měření, radí jak vybrat reklamní agenturu a představují nové trendy v marketingové komunikaci.V přílohách čtenáři najdou užitečné informace o legislativě spojené s reklamou, seznam tisku věnující se marketingu, odkazy na asociace komunikačních agentur a důležité adresy.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Reklama (Jitka Vysekalová; Jiří Mikeš)Obliekame nevesty z celého sveta (Jitka Vysekalová; Jiří Mikeš)Obliekame maďarské bábiky SÁRA, omaľovánky (Jitka Vysekalová; Jiří Mikeš)V kúpeľni - vieš už prečo? (Jitka Vysekalová; Jiří Mikeš)Dobrú noc, medvieďa! Kniha s kúzelnou baterkou (Jitka Vysekalová; Jiří Mikeš)