Knihy beletria Pre deti a mládež Leporelá, knihy s puzzle

Veľká knižka - Stavba pre malých rozprávačov

od Isabelle Göntgen z vydavateľstva PRESCO GROUP , spol. s.r.o. august, 2018 SK jazyk

Veľká knižka - Stavba pre malých rozprávačov

Autor: Isabelle Göntgen
Vydavateľstvo: PRESCO GROUP , spol. s.r.o.
Rok vydania: august, 2018
ISBN: 978-80-88276-33-3
Typ tovaru: Priestorové rozprávky, leporelá
Rozmery: 258,0x336,0x8,0 mm
Žáner: Leporelo
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 15.7.2024

Viac o knihe Veľká knižka - Stavba pre malých rozprávačov (Isabelle Göntgen)

V meste, za mestom, pri rybníku i na vidieku – všade tam sa stavia. V každom počasí, v každom ročnom období. Miešačky betónu, bagre a žeriavy nepretržite pracujú, robia sa výkopy, ťaží štrk, asfaltujú sa vozovky a stavajú steny. Kam sa pozriete, všade vznikajú nové veci. V tejto knižke môžu malí čitatelia obdivovať krásu a dômyselnosť stavebných strojov, ale tiež hľadať a nachádzať množstvo príbehov, ktoré sa odohrávajú na stránkach knihy alebo napríklad len v ich práve prebudenej fantázii. Ponorte sa do čulého ruchu, ktorý na stavbe neustáva vo dne ani v noci!

4,3 z 5 (6x)

Marta G. overený používateľ 20. január 2022
vnuk je nadšený, vždy tam nájde niečo nové, ja kvitujem pevné viazanie, pre 3-ročné dieťa veľmi vhodné, vydrží nápor neposedných ručičiek
Peter M. overený používateľ 18. január 2022
Super kniha
Irisa K. overený používateľ 13. júl 2021
Z tejto edície máme doma aj knižku Letisko a Autá. Tie posledné zmienené sa mi zdajú najlepšie - čo sa týka ilustrácií aj obsahu. Inak je to však pekná kniha, dá sa k nej veľa porozprávať a dieťa určite zaujme.
Tina overený používateľ 29. jún 2021
Knihy z tejto série sú veľmi pekné, podnetné, ale špeciálne v tejto sa vyskytuje množstvo zvláštnych obrázkov a situácií, ktoré pre malé dieťa nie sú vôbec vhodné a rozum sa pozastaví pri nich aj dospelému.
Adriána K. overený používateľ 23. október 2020
Super kniha, úžasné obrázky, každý deň nás vie prekvapiť, keď nájdeme niečo nové.
Lubica S. overený používateľ 22. október 2020
Knihy z tejto edície veľmi radi čítame spolu s 3-ročným synom. Je tam neskutočné množstvo príbehov, o ktorých sa dá hovoriť, odporúčam. Komunikácia s preskoly.sk ako vždy bezproblémová, dodanie rýchle, nemám čo dodať. Snáď len "ďakujem".
Výhody dyslexie

Veľká knižka - Stavba pre malých rozprávačov (Isabelle Göntgen)Motýliky - Trojité rande v Paríži (Isabelle Göntgen)Oliver, choď už spať! (Isabelle Göntgen)