Školské potreby Výtvarné potreby Voskovky

Vek: 3+
Výrobca: Albi

Viac o produkte Voňavé mini twist voskovky 12 ks

Voskovky sú neoddeliteľnou súčasťou základnej výbavy každého umelca. Tieto jednoduché farebné predmety majú tu neuveriteľnú schopnosť, že rozpútajú množstvo hodín plných kreslenia, tvorenia a vymýšľania. Mozog si tak odpočinie od stereotypu a od každodenných starostí a prepne sa do režimu kreativity.

Voskovky Crayola sú vhodné aj pre deti od 3 rokov. Nadchnú ich svojimi pestrými farbami a tak ich bude ťažké od papieru odtrhnúť. Vo výtvarnom kufríku detí si tak iste nájdu svoje miesto. Voskovky sú navyše 100% vyprateľné a tak sa nemusíte desiť, keď papier deti prestane baviť alebo im bude málo. Pomocou mýdla a teplej vody ich jednoducho zmyjete z väčšiny povrchov.

Voskovky sú vhodné pre školské projekty detí aj na domáce kreslenie.Balenie obsahuje 12 ks vysúvacích voňavých voskoviek, ktoré nie je potrebné strúhať. Vďaka 12 rôznym vôňam si tak kreslenie užije nielen váš zrak, ale aj čuch. Okúzlia vás vôně čerešne, sladkého dreva a ďalších.

Rozmery: 15,5 cm × 12,3 cm × 1,1 cm.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Voňavé mini twist voskovky 12 ks