Učebnice, slovníky Vysoké školy Ekonomická literatúra Podnik a podnikanie

Finančná analýza podniku

od Rastislav Kotulič; Peter Király; Miroslava Rajčániová z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. august, 2018 SK jazyk

Finančná analýza podniku

Autor: Rastislav Kotulič; Peter Király; Miroslava Rajčániová
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer SR s. r. o.
Rok vydania: august, 2018
Rok poslednej dotlače: október, 2020
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 172,0x241,0x14,0 mm
Škola: Vysoké školy
ISBN: 978-80-8168-888-1
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o knihe Finančná analýza podniku (Rastislav Kotulič; Peter Király; Miroslava Rajčániová)

Finančná analýza predstavuje významnú súčasť podnikového riadenia. Zaujíma kľúčové postavenie pri hodnotení súčasného a predvídaní budúceho vývoja, a to nielen podniku, ale aj celého odvetvia národného hospodárstva. Zároveň poskytuje nenahraditeľné informácie tak pre rozhodovanie externých používateľov (banky, dodávatelia, odberatelia, konkurenčné firmy, zamestnanci, vládne orgány), ako aj pre samotné vedenie podniku.

Cieľom publikácie je jasne a zrozumiteľne vysvetliť metódy finančnej analýzy tak, aby získané informácie čitateľ bez problémov využil nielen pri vysokoškolskom štúdiu, ale aj v samotnej podnikateľskej praxi.

Publikácia je koncipovaná ako vysokoškolská učebnica s ukážkovými riešenými príkladmi.

Finančná analýza podniku (Rastislav Kotulič; Peter Király; Miroslava Rajčániová)New English File Advanced WorkBook with Key + MultiROM (Rastislav Kotulič; Peter Király; Miroslava Rajčániová)