Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Beletria Ostatné romány, poviedky a novely

Posadnutosť (1. akosť)

od Jozef Heriban z vydavateľstva Herial, s.r.o. 2009 SK jazyk

Posadnutosť (1. akosť)

od Jozef Heriban z vydavateľstva Herial, s.r.o. 2009 SK jazyk

Autor: Jozef Heriban
Vydavateľstvo: Herial, s.r.o.
Rok vydania: 2009
ISBN: 978-80-969969-2-6
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Rozmery: 130x210x15 mm
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
Poškodenie: ošúchaný prebal
Posadnutosť (1. akosť) (Jozef Heriban)

Dôvod zľavy: ošúchaný prebal, zažltnuté strany.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: ošúchaný prebal, zažltnuté strany.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Viac o knihe Posadnutosť (1. akosť) (Jozef Heriban)

Nová kniha Jozefa Heribana Posadnutosť je voľným pokračovaním bestselleru Intimita vlkov, ktorý bol v roku 2008 niekoľko týždňov najpredávanejším titulom. Na pozadí sugestívneho príbehu vytvára autor dráždivú zmes zmyselnosti, šokujúcej úprimnosti a esenciálneho humoru. Jeho rozprávanie, popretkávané odkazmi starých civilizácií, pôsobí na naše city ako účinný liek proti starobe a zakrádajúcej sa samote. Ako nápoj, ktorý je najlepšie popíjať cez záchrannú slamku lásky.

Ukážka z knihy:

Andrea sa ku mne otočila chrbtom. Nad jej dokonalými ženskými bokmi som uvidel rovnaké tetovanie, aké mala Michaela. Bohyňa Isis rozťahuje svoje kráľovské krídla, aby vzlietla k nebu. Na zlatom hodvábe sa predo mnou milovali dve kňažky. So zatajeným dychom som sledoval starobylý rituál, do ktorého ma mali zasvätiť. Michaela sa postavila a pomaly sa ku mne približovala. Mala fantastickú postavu. Dlhé nohy, vzrušujúce boky, vláčne pohyby. Mala na sebe svoju aj Andreinu vlhkosť. Nedovolil som jej, aby sa ma dotkla. Radšej som vyšiel z izby. Za dverami spálne zostala jej veľkorysá ponuka: - Erza, pridaj sa k nám. Teraz už nemôžeš odísť!

Posadnutosť (1. akosť) (Jozef Heriban)