Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Pre deti a mládež Súčasnosť a história

Krajiny Zeme1 Európa Ázia (1. akosť)

od Gabriel Zubriczký; Pavol Korec z vydavateľstva Kvetuša Dašková Vydavateľstvo Q111 2003 SK jazyk

Krajiny Zeme1 Európa Ázia (1. akosť)

Autor: Gabriel Zubriczký; Pavol Korec
Vydavateľstvo: Kvetuša Dašková Vydavateľstvo Q111
Rok vydania: 2003
ISBN: 80-85401-79-7
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 220x280x20 mm
Žáner: Rozprávky
Formát: A4
Poškodenie: narazený roh
Krajiny Zeme1 Európa Ázia (1. akosť) (Gabriel Zubriczký; Pavol Korec)

Dôvod zľavy: narazený roh.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: narazený roh.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Viac o knihe Krajiny Zeme1 Európa Ázia (1. akosť) (Gabriel Zubriczký; Pavol Korec)

Za posledné desaťročie sa svet a najmä Európa a Ázia podstatne zmenili. Aj detskí čitatelia o tom chcú i potrebujú vedieť. Jednak z prirodzenej zvedavosti, jednak do školy. Mnohí z nich sú, a to v najlepšom zmysle slova, najväčšími a najslávnejšími cestovateľmi - čo na tom, že iba s prstom na mape, či na stránkach kníh, ako je táto. A dnes vlastne už aj v skutočnosti. A tak reedícia knihy KRAJINY ZEME 1 môže pomôcť pri orientácii v krajinách nám najbližších. Autormi sú vysokoškolskí učitelia, ktorí však čiateľov nepoúčajú, ale im rozprávajú, a to so zmyslom pre pestrosť a obzvláštňovanie textu. Adresátmi sú deti od 10 rokov. Text sprevádzajú neobyčajne pôsobivé ilustrácie a obrázkové mapky J. Kalouska.

Svetlo v plameni

Krajiny Zeme1 Európa Ázia (1. akosť) (Gabriel Zubriczký; Pavol Korec)