Učebnice, slovníky Vysoké školy Prírodné vedy

od Pierce Mountney; Petr Anténe z vydavateľstva Univerzita Palackého v Olomouci (UPOL) 2018 EN jazyk

Autor: Pierce Mountney; Petr Anténe
Vydavateľstvo: Univerzita Palackého v Olomouci (UPOL)
Rok vydania: 2018
Typ tovaru: brožovaná
Jazyk: anglický
Škola: Vysoké školy
Žáner: Pedagogika, didaktika

Viac o knihe UK and US Background Studies: An Introduction to the UK and British Studies, and to the US and American Studies (Pierce Mountney; Petr Anténe)

Skripta nabízejí všeobecný pohled na Velkou Británii a Spojené státy americké. Čtenáři se dozvědí, jak tyto země fungují a jak zde žijí jejich občané i cizinci. Nejedná se o vyčerpávající popis těchto zemí a života v nich, ale nabízí se zde základní přehled pro ty, kteří by se o tyto dvě země chtěli začít zajímat detailněji.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 2,79 MB pdf 23.07.2018

Výhody dyslexie