Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Politológia

Evropská unie - 3. vydání

od Petr Fiala z vydavateľstva CDK 2018 CS jazyk

Evropská unie - 3. vydání

od Petr Fiala z vydavateľstva CDK 2018 CS jazyk

Autor: Petr Fiala
Vydavateľstvo: CDK
Rok vydania: 2018
Typ tovaru: brožovaná
Rozmery: 148x210 mm
Žáner: Politológia, politika

Viac o knihe Evropská unie - 3. vydání (Petr Fiala)

Nejprodávanější a nejkomplexnější publikace o Evropské unii v České republice, jejíž první dvě vydání nechybí v žádné z odborných knihoven. Autoři - renomovaní badatelé v oblasti evropské politiky - seznamují čtenáře s historií evropského integračního procesu, s vývojem, současnou podobou a funkcemi jednotlivých evropských institucí a s tím, ve kterých oblastech (politikách) a jakým způsobem Evropská unie působí. Kniha je zdařilou kombinací politologické analýzy a velkého množství informací. Formou srozumitelně napsaného a přehledně členěného textu nabízí kvalitního průvodce problematikou Evropské unie. Publikace vychází ve třetím, aktualizovaném, výrazně rozšířeném a doplněném vydání. Zahrnuje události až do konce roku 2017 a čtenáři v něm rovněž naleznou řadu nových dat, grafů, tabulek, schémat a infoboxů a navíc praktický jmenný a věcný rejstřík. Kniha je určena nejen odborníkům, vysokoškolským studentům a profesionálům zabývajícím se z různých hledisek evropskou integrací, ale také širší veřejnosti, která má zájem získat co nejvíce kvalifikovaných informací o Evropské unii v širším historickém a politickém kontextu.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 246,1 kB pdf 02.03.2020

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy