Knihy beletria Voľný čas a šport Záhrada, dom Záhrada Moderná záhrada

Pěstujeme spolu

od Lucie Matoušková Lankašová; Radka Pokorná; Anna Černá z vydavateľstva Smart Press, s.r.o. máj, 2019 CS jazyk

Pěstujeme spolu

Autor: Lucie Matoušková Lankašová; Radka Pokorná; Anna Černá
Vydavateľstvo: Smart Press, s.r.o.
Rok vydania: máj, 2019
ISBN: 978-80-88244-01-1
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 172,0x240,0x0,0 mm
Žáner: Flora, záhrada
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Pěstujeme spolu (Lucie Matoušková Lankašová; Radka Pokorná; Anna Černá)

Bydlíte ve městě a chcete do něj dostat přírodu? Chcete poznat svoje sousedy, potkávat se s nimi nejen na ulici a postrádáte příjemný venkovní obytný prostor? Pak pro vás máme praktickou knížku, která vás provede teorií i praxí zakládání sousedských záhonků nebo i celých komunitních zahrad.

Záhonky i zahrady mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A je jedno, jestli vyrostou na veřejném prostranství, ve vnitroblocích, u školy nebo třeba na střeše, tipy máme pro všechny.

Začneme desaterem, ať víte, na co se máte připravit, a pak už se pustíme do konkrétního návodu. O svoje zkušenosti se podělíme nejen my, ale také další komunitní zahradníci, inspiraci přineseme i ze zahraničí, kde to kvete jedna radost. Přinášíme tipy prověřené nejen naší praxí. A návod dostanou i ti, kdo si chtějí vypěstovat jen malou balkonovou zahrádku nebo osadit předzahrádku.

Oflajner
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Pěstujeme spolu (Lucie Matoušková Lankašová; Radka Pokorná; Anna Černá)